РСК-РЕАЛ 2-1 /1-1/

277993193_519065229739963_8478467145986586125_n

РСК је остварио прву овопролећну победу у Српској лиги Запад савладавши на свом терену екипу Реал-а из Подунаваца са 2-1. Посебно су се истакли најбољи поједнац меча Рагиповић и Драган Матовић који се много трудио и био заиста сјајан.. Гости су повели  након корнера у 7.минуту – лопта је пала на ивицу петерца где се најбоqље снашао Илић и врхом копачке је послао у мрежу. РСК  изједначује у 39. минуту када је након контре Рагиповић ушао у казнени простор гостију, шутирао, Симић је успео да ногом одбрани али лопте се опет докопао Рагиповић и из другог ударца успео да затресе мрежу екипе из Подунаваца. У наставку домаћи су тотално преузели све конце у своје руке, створили још две изузетно добре прилике први у 57 минуту када је Рагиповић додао Мрвићу а овај шутирао преко пречке И друге осам минута касније када је Рагиповић упослио Крстића али И ова шанса није искоришћена. РСК до победе долази у 89. Минуту – Јовановић је спречио Крстића у очигледној прилици за постизање погодка, Шишмановић му је оправдано показао црвени картон И досудио најстрожу казну коју је Мрвић реализовао.

Раброво, стадион. На брду, гледалаца: 100, судија: Шишмановић Добривоје (Топола)7, стрелци : Рагиповић у 39 мин, Мрвић у 89 (ку)(РСК)Илић у 7 (РЕАЛ) жути картони: Крстић(РСК) Јовановић(РЕАЛ) , црвени картон: Ванић(РЕАЛ9
РСК -Вранић 7 Пујкиловић 7 Васиљевић7 Габоров 7 ВасилЈевић 7 Бићанин 7 Рагиповић 8 Сремчевић 7 Матовић 7,5 (Милиављевић 7)Мрвиц 7,5 ( Крстић 7,5(Величковић -)
РЕАЛ -Симић 7 Јовановић 6,5 Илић 7 Дрецун 6,5 Зајић 6 (Миленковић 6) Лукић 6 Рајичић 6 (Цвијановић-, Поповић-) Ђорђевић 6.5 Ванић 5,5 Лазаревић 6 Илић 6,5
Играч утакмице: Рагиповић (РСК)