RSK poražen od Takova sa 0:2

280628878_539791737680560_9093597100033453757_n

RSK je na svom satadionu, u okviru 29. kola Srpske lige Zapad ugostio tim Takova iz Gornjeg Milanovca i igubio meč sa 0:2. U poslednjem, 30. kolu gostje ekipi Slobode iz Užica. Gosti su oba pogodka postigli u prvom poluvremenu: prvi u 14 minutu nakon udarca Nešića sa dvadeset metara kada su pogrešili Vasiljević i vratar Vranić i drugi u 34. minutu nakon centaršuta sa desne strane, Bićanin ne uspeva da izbaci loptu i Mirković je glavom šalje u mrežu.

RSK –Takovo (0:2)

Rabrovo, sradion Na brdu, gledalaca-100, sudija: Đorđević Nenad (Arilje) 7, strelci: Nešić 14 min, Mirković u 34 min(Takovo)  žuti kartoni: Bićanin, Gaborov (RSK)Maksimović (Takovo)

RSK – Vranić 5,5, Arsenijević 6 , M.Vasiljević  5,5, Pujkilović 6,A. VasilJević 6  , Bićanin 5,5, Ragipović 6 , Gaborov 6, Matović 6 , Mrvić 6(Ivić-), Veličković 6

Takovo-Košanin 6,5, Gočanin 6(Simović 6),  Đorđević 6,5 , Milovanović 6(Mijatović 6) ,  V.Pavlović 6(D.Pavlović-) ,  Mirković 7 ,  Milinković 6,5 , Grković 6 , Nešić (Đurović-) , Jočović 6,5 , Maksimović 6,5

Igrač utakmice: Nešić (Takovo)