РСК-а делила два минута од победе над Слободом из Ужица

143256056_3881550775223267_6110936755155833074_n

РСК је у последњем јесењем колу Српске лиге Запад одиграо нерешено са екипом ГФК Слобода из Ужица 1:1. Рабровци су водили од 15-ог до 88-ог минута да би након једне неспретне интервенције голмана Лучића нападач гостију Гајић убацио лопту у мрежу са удљености од неких метар и по од гол линије домаћих. Јесу гости имали већи посед лопте, поготову у другом делу, али нису успели да створе неке прилике, тако да РСК стварно има за чим да жали. Повели су у 15 минуту након убачене лопте са леве стране Лука ју је пропустио до Матовића који је сигурним ударцем с осам метара шаље у мрежу. Пар минута касније Матовић одлично продире, пролази двојицу штошера гостију, избија сам пред гхолмана ужичана али овај успева да засутави његов ударац. Тако је РСК завршио полусезону са 11 освојених бодова на 14. месту табеле.

РСК – ГФК Слобода

Раброво, стадион : На брду, гледалаца : 150, судија : Михаиловић (Аранђеловац) 7, стрелци : Матовић у 15. мин (РСК) Гајић (ГФК Слобода), ЖУТИ КАРТОНИ : Лучић, , Станојевић,Крмар,  Бићанин,  Матовић (РСК)  Церовић , Миловановић Гајић, Милекић, Т.Глишовић (ГФК Слобода)

РСК : Лучић 6, Станојевић 6,5, Батиница 7, Милосављевић 7,  Габоров 6,5 (Илић 6,5), Бићанин 7,  Матовић 7,5 (Момић -), Матић 7 , Крмар 7, Крстић 7 , Лука 7 (Милановић -)

ГФК Слобода : Вукашиновић 7, Марјановић 6,5, Церовић 7 , Миловановић 6,  Марковић 6,5(Арсенијевић -), Гајић 7, Милекић 6,5( Лучић -), Јанковић 6,5, Станић 6,5 (Т. Глишовић 6) ,Р.Глишовић 6,5 ,Томић 6,5 (Стојанчић -)

Играч утакмице : Матовић