Звижд титулу јесењег шампиона прославио победом у Крепољину

received_1379370169187629
Facebook

Звижд је успео у ономе што обично не успева тимовима који ( посебно ако је то незаслужено, као што се то догодило нама) испадну из лиге – да већ на крају првог  дела следећег првенства успе да се окити ласкавом титулом јесењег шампиона. Титула је „оверена“ у Крепољину где је савладан домаћи „Рудар“ са 3:1. „Вукови са Пека“ су били много бољи, а играли су таман колико је било потребно за сигурну победу. Први погодак постигнут је у 12. минуту : Колески је набацио са леве стране а Станић је био најбоље постављен и прецизним шутем довео свој тим у вођство. Предност је дуплирана у 23. минуту где је Симић био највиши у скоку након убачене лопте и главом , у свом стилу, затресао мрежу. Након тога, домаћи су пенала у 44. минуту смањују али све наде им растура Смиљанић у 58. минуту када на најбољи могући начин користи лопту убачену са десне стране и прослеђује је у мрежу. Тако је Звижд ову полусезону завршио са 37 освојених бодова ( 12 победа, 1 нерешена утакмица и 2 пораза, уз гол разлику 34:10 )