РСК поражен на Убу

238167481_3019119475030798_2584654649077021062_n

У 3. колу Српске лиге Запад РСК је гостовао Јединству из Уба. Утакмица је одиграна на стадиону „Драган Џајић“. Иако је меч завршен са  (на први мах) убедљивих 3:0 за Јединство утакмица је резултатски била неизвесна до самог краја :домаћи су повели у 37. минуту  аутоголом Данијела Крстића  а до победе стигли головима у 86. и 90. минуту. Треба напоменути да су гости читаво друго полувреме играли са играчем мање тако да је питање шта би било да су снаге биле изједначене .Жуте картоне у екипи РСК-а добили су  Д.Крстић, Бићанин и Лука који је и искључен у надокнади времена на крају првог полувремена (45+2) .

РСК : Лучић , М.Крстић(Милановић) , Станојевић,  Симић(Момић),  Милосављевић , Крстић , Габоров (Батиница), Матовић (Ковачевић) ,  Бићанин , Крмар , Лука