ЗВИЖД ПОБЕДИО ЖЕЛЕЗНИЧАРА У ПОЖАРЕВЦУ СА 2:1

IMG_5151

У припремама за следећу јесењу полусезону Звижд је одиграо пријатељски меч у Пожаревцу са Железничарем. Кучевљани су на крају победили са 2:1 док је на полувремену било 2:0.Први погодак постигао је Смиљанић у 3. минуту- након грешке одбране домаћих, избио је сам пред Тодосијевића и смирено послао лопту у мрежу. Скоро истоветна ситуација и у 23. минуту када Зв ижд постиже други погодак : поново задњи ред домаћих није интервенисао како треба, Савковић је избио сам пред вратара пожаревљана и то је било удвостручење предности за кучевљане. Жеља до свог јединог погодка долази у 53. мин уту након корнера са леве стране Продановић је био најсигурнији и из гужве савладао Вукојевића

Железничар -Звижд 1:2 (0:2)

Пожаревац, стадион: Крај ложионице, гледалаца: 30, судија Митровић, стрелци : Смиљанић у 3. и Савкопвић у 23. мин (Звижд) Продановић у 53. мин(Железничар)