МЛАДИ РАДНИК ДОБИО И ДРУГУ ПРИПРЕМНУ УТАКМИЦУ-САВЛАДАН рАДНИЧКИ ИЗ СВИЛАЈНЦА СА 2:1

20210731_180305

Млади радник одиграо је и другу припремну утакмицу, овај пут савладавши Раднички из Свилајнца са 2:1.Пожаревљани су повели у 45. минуту након што је Јанковић одузео лопту свилајчанима на средини терена, одиграо до Ђукића а овај одлично центрирао до Михајловића који је сместио лопту у мрежу.Свилајчани су до изједначења дошли у 58. минуту након грешке задњег реда пожаревљана, лопте се докопао Мићуновић и са петнаестк метара матирао голмана пожаревачког српсколигаша.Коначни резултат постигао је Ђурђевић из казненог ударца у 88. минуту – претходно је  Лепојевић убацио лопту у срце шеснаестерца Радничког, штопер свилајчна је непрописно стартовао на Ђурђевића, судија Илић је показао на белу тачку а Ђурђевић је био сигуран егзекутор.

Млади радник -Раднички (Свилајнац)    2 :1(1:0)

Кучево, стадион : Миодраг Мики Станојевић, гледалаца : 50, судија Илић (Кучево), стрелци : Михајловић у 45.мин Н. Ђурђевић у 88 . мин из једанаестеца(Мл радник) Мићуновић у 58 (Раднички)

Млади радник : Јоветић, Соколовић, Ђукић,Миовић, Маринковић, Красић, Лакота, Јанковић, Н.Ђурђевић, Баждаревић, Михајловић

Играли су још : Марунић, Сочанац, Јовановић, Ђорђевић, Лепојевић, Б.Ђурђевић, Ивић, Стојановић

Раднички (С) :Илић, Шћепановић, Благојевић, Д.Шапић, Тасић, Сујић, Гавриловић, Б.Шапић, И.Стојановић, Урошевић, Ђорђевић

Играли су још : Синђелић, Ал Малики Дари,Павловић, Јовановић, Милић,Илић, Мићуновић