Рукомет : победа за лидерску позицију РК „Кучево“ – ЖРК „Рудар“38 : 27 (19:13)

Facebook

Рукометашице РК „Кучева“ савладале су последњој утакмици 14 кола 1. Лиге за жене групе „Центар“ екипу „Рудара“ са 38 :27 и тако задржале лидерску позицију на табели. Домаће играчице су биле апсолутно бољи противник током читаве  утакмице, тако да питање победника ни једног тренутка није долазило у питање. Већу минутажу су добиле неке млађе играчице које су искористиле пружену прилику и доказале да се на њих мора најозбиљније рачунати. Овом победом кучевљанке су се  задржале учврстиле на врху табеле са бодом предности и утакмицом мање од првих пратиња из Лознице и Београда  и у наставак првенствене борбе улазе као апсолутни лидер и једина екипа која до сада није осетила горчину пораза!

РК „Кучево“ – ЖРК „Рудар“38 : 27  (19:13)

Кучево, Хала спортова у Кучеву, гледалаца :100, судије : Морина и Павловић (Костолац) , седмерци : Кучево 4/4 Рудар 5/3, искључења : Кучево 8 минута, Рудар 12 минута

РК „Кучево“ : Михајловић, Јоксић 3, Сујић 3, Ђорђевић 7,  Стекић 6, Ђурковић 2, Кнежевић 1, Станисављевић, Крстовић 7, Шулејић 3, Рајић 1, Милетић, Станковић 4

ЖРК „Рудар“ Новаковић 3, Бјелајац, Јевтић, Иванчов 3, Марковић 1, Николић 1, Крстић 8, Вратоњић 3, Секулић 1, Стојковић, Рашковић 2, Јовановић 2, Бакушић 2

Играчица утакмице : Катарина Станковић  (Кучево)