Успешна генерална проба „Звижд-а“ пред старт нове сезоне

DSC04206

„Вукови са Пека“ су у последњој припремној утакмици пред старт нове сезоне у Подунавско-Шумадијској зони савладали омладинце Графичара са 3:0. Први погодак постигао је Вујица Радосављевић након центаршута са деане стране у 25. минуту, на 2:0 повисио је након соло продора Жујевић у 68.  а коначни резултат постигао је Митровић у 76. минуту када се најбоље снашао пред голом београђана након што се лопта одбила од пречке. Све у свему сасвим задовољавајућа игра наших фудбалера.

Звижд- Графичар (омладинци) 3:0 (1:0)

Кучево, стадион  „Миодраг Мики Станојевић“, гледалаца 50, судија Илић(Кучево) , стрелци : Радосављевић у 25мин, Жујевић у 68, Митровић у 76 м

Звижд : Петровић, Терзић, Жујевић, Вићентијевић, Бркић, Милојевић, Живановић, Манојловић, Стојадиновић, Прокић, Радосављевић

Играли су још : Ристановић, Колески, Миловановић, Митровић, Лазић, Милић

Графичар : Станојевић, Котлаја, Копривица, Зарић, Весић, Стајић, Стоановић, Крстић, Јанковић, Кажић,Петровић