РСК на челу зонашког каравана

IMG_2927

Победом у дербију (који је то био само на папиру)  над „Слогом 33 “ из Петровца од 3:0, РСК је дошао до цифре од 25 освојених бодова и са гол разликом + 18 ( 22:4) запосео челну позицију на табели. Исти број бодова имају и „Морава“ из Велике Плане и „Гружа“ али нешто слабију гол разлику ( + 14 великоплањан и + 13 Гружа). РСК је у дуелу са петровчанима био далеко надмоћнији у свим сегментима игре – колико, најбоље говори чињеница да су поједини извешачи са меча голмана домаћих Мишића оставили неоцењеним !? Рабровци су до три бода дошли головима које  су постигли Матић у 10.минуту из оправдано досуђеног пенала, Миленковић главом након корнера са десне стране у 44. минуту и Ранковић, на себи својствен начин полуволејем у 47. минуту.

„Звижд“ који ове јесени има најефикаснији напад са 27 постигнутих погодака направио је трећи позитиван исход у последња три кола (  савладани су  „Борац“ у Жабарима са 4:1 и „Петар Добрњац“ у Кучеву са 6:0 и одиграно нерешено у Гружи 2:2 ) сада се са 19 бодова налази на деоби од 7-9 места на табели. У наредном колу „Звижд“ дочекује екипу „Ударника“ из Лозовика а РСК путује на мегдан „Шумадији“ у Топоницу.