„Вучице“ славиле и у Зрењанину : Пролетер – Кучево 29:31

IMAG0147

Кучевачке рукометашице извојевале су и четврту победу у Супер „Б“лиги – као гошће , савладале су екипу „Пролетера“ на њиховом паркету у Зрењанину са 31:29 (18:17). Поново је најефикаснија била Бојана Шулејић са 12 погодака која сјајно игра ове јесени. Играчице тренера Ерића су у појединим тренуцима мечау првом делу имале и 5 погодака вишка ( у 24. минуту је било 16:11 за нас) да би зрењанинке након тога успеле да резултат доведу на само -1 на крају првог полувремена. И у наставку слична ситуација – наше су током највећег дела полувремена имале предност, више пута и са 4 погодка разлике ( у 42. мин било је 25:21 за нас а у 52-ом 29:25) али на крају до оба бода смо дошли победом са два гола вишка. Овим резултатом кучевачке рукометашице су се учврстиле у врху табеле – тренутно су на четвртом месту са истим бројем бодова као и првопласирана Минаква, другопласирани Врбас и трећепласирана екипа Зајечара 1949 – 8 ( с тим што Минаква и Врбас имају једну мање одиграну утакмицу).

Пролетер –   Кучево 29:31 (17:18)

Зрењанин, Хала спортова у Зрењанину, гледалаца 100, судије :Колавчић И Г (Бгд) седмерци : Кучево 4/4 Пролетер 6/5, искључења : Кучево 10 мин Пролетер 0 мин

Пролетер : Шовш, Тубић 1, Четић 1, Савковић 8, Хоман 4, Ајдер 3, Савковић 2, Новаковић 4, Ђулинац,Милановић 5,Марков 1, Миковић,Милановић,Станковић

Кучево :  Ђоковић 6, Сујић 2, Ђорђевић 5,Гудурић 5,Ђурковић, Кнежевић, Крстовић 1, Шулејић 12, Илић, Рајић, Милетић, Станковић,Лукић

Играчица утакмице : Шулејић Бојана (Кучево)