Звижд декласирао Трговачки у Петровцу са 6:0 (2:0)

20240317_110756

„Вукови са Пека“ су са „дебелом каматом“ вратили мило за драго Трговачком за онај несретни пораз на почетку јесење полусезоне. Звижд је на крају победио са 6 :0 а могло је бити и убедљивије. Али, и овако је више него добро. Храбри организованост и одговорност у игри. Кучевачки фудбалери су сво време држали конце игре у својим рукама т.ј. ногама  и свима на терену у Петровцу је било јасно да се постављало питање само којим ће резултатом утакмица бити завршена. Први погодак постигао је Матовић ударцем са неких 18 метара у 24. минуту а на сличан начин, такође ударцем изван казненог простора у листу стрелаца се у 30. минуту уписао и Стевановић. У наставку игре Гостиљац постиже  погодке у 60. (након  центаршута са десне стране) и 67.минуту игре (после соло продора). У 83. минуту ушепртљала се одбрана домаћих у свом казненом простору а млади Величковић је био најсмиренији и без много тешкоћа сместио лопту у мрежу. Последњи погодак на утакмици постиже талентовани Аћимовић минут пре краја меча.

У постави тренера Мирковића није било слабе позиције – као што смо рекли стрелци су били Матовић у 24. мин, Стевановић у 30. мин, Гостиљац у 60. и 67. минуту, Величковић у 83. минуту и Аћимовић у 89. минуту. У тиму Звижда „пожутели“ су Алексић, Јовић, Стевановић, Матовић и Гостиљац ( о томе би требало мало повести рачуна). Звижд је наступио у саставу :