Звижд савладао „БСК 1931“ Брежане са 2:1

IMG-ce57abe5f4d80fc889ceb76a879b9c65-V

„Вукови са Пека“ остварили су трећу овојесењу победу, највише захваљујући веома доброј игри у другом полувремену. Гостујућа екипа из  Брежана након грешке одбране долази у вођство у 10 минуту утакмице. Након тога тотална доминација фудбалера Звижда који у првом делу утакмице нису успели да постигну погодак, да би у 63. минуту млади Пауновић соло продором по левој страни упослио Стевановића који је са неких 14 метара успешно постиже погодак за 1:1. Доминацију фудбалера домаће екипе крунисао је Благојевић који је лоб ударцем са 23 метара матирао Цветковића за коначних 2:1.

Звижд је у наредном колу слободан, а за два викенда дочекује екипу ФК „Полет“ из Сувог Дола и надамо се наставку победничког низа.