РСК убедљив – против Рудара из Стамнице освојени бодови резултатом 3:0

343316081_783751826340384_186173685141945030_n

РСК је оставрио и шесту узастопну победу овог пролећа – савладан је Рудар из Стамнице са 3:0 и да гости нису на својим вратима имали одличног Јанићијевића могло је бити и далеко више. Овако РСК је трећи на табели Подунавско-шумадијске зоне са заостатком од три бода иза водеће Слоге из Петровца и два иза другопласираног ВГСК-а.

РСК – РУДАР (С)3:0 (1:0)
Раброво, Стадион: „На Брду“, гледалаца :300 , Гл.судија: Ђорђевић Филип (Уб) 7, стрелци :Мишић у 9 мин, Радојичић у 66 мин И Ракићевић у 87 мин (РСК), жути картони : Стоиловић (РСК), Милосављевић Марко И Рудић Мирко (Рудар)
РСК : Бранковић 7, Стојиловић 7,5, Михаиловић 7,5, Сремчевић 7,5 , Младеновић7,5 , Илић 7 (Јовановић-) , Тошић 7(Ракићевић 7,5), Радојичић 8, (Пујкиловић-) Раденковић 7,5(Бићанин-) ,Мишић 7,5 , Лепојевић 7,5(Јанушевић-)
Рудар : Јанићијевић 7, Стефановић 6, Цветановић6, Стојковић 6, Милосављевић Н 6,5, Милосављевић М 6, Рудић Ми 6, Рудић Ма 7(Думитрашковић -), Јеремић 6 , Милошевић6 (Пајчин-), Рељић6 (Стевановић-)
Играч утакмице Радојичић /РСК/
Домаћи су повели у 9. минуту након продора И центаршута Стоиловића када је на набачену лопту сјајно стартовао Мишић И са десетак метара је сместио у мрежу. Други погодак је био по сличном “рецепту” – сјајан продор Младеновића, убачена лопта у срце казненог простора стамничанина, виспрена реакција најбољег појединца на мечу Радојичића И предност је удвостручена. Коначни резултат постиже резервиста Ракићевић три минута пре краја утакмице: Лепојевић је одузео јдну лопту на средини терена, упутио идеалан пас Ракићевићу који улази у шеснаестерац гостију, варком шаље голмана у једну страну а лопту смешта поред десне стативе у мрежу.