RSK deklasirao Šumadiju iz Aranđelovca

308660308_754819468946274_618643093729629968_n

RSK-ŠUMADIJA 5-2 /2-1/

Rabrovo, stadion Na brdu, gledalaca :200, sudija :Radojević /SD/7, strelci;Radojičić  28, 45+1, Rakićevi 60 , Stoilović 78, Radenković 90+1 (RSK) Stevanović u 21 min I Gajić u 62 min (Šumadija) žuti kartoni : Branković,Radenković (RSK)Stevanović, Marković (Šumadija) crveni karton: Marković u 49 min

RSK :Branković 7,5 Stojilović 7,5 Mihailović6,5(Jovanović-)Sremčević 7 Mladenović 6,5 Ilić  7 Stanković 6,5(Janušević 6,5) Bićanin 7(Mirković-) Radojičić 7,5Radenković 7 Mišić 6( Rakićević 7)

Šumadija:  Nikolić 6 Stevanović 7 Pavlović 5,5 Gajić 5,5 Mijatović 5,5 (Glišić-) Živković 6 Gajić  6 Turković 6 (Beloševac-) Milošević 6(Cvetković-) Marković 6 Radičević 6

igrač utakmie: Stojilović (RSK)

Gosti su poveli u 21  min. nakon odlično izvedenog udarca Stevanovića  sa nekih dvadesetak metara. Domaći su izjednačili u 28. min kada je Stojilović lepo prodro po desnoj strain I ubacio a Radojičić smirenim udarcem loptu poslao u mrežu sa nekih desetak metara, U 38 m sudija Radojević  je opravdano dosudio kazneni udarac za goste  nakon prekršaja domaćeg golmana Brankovića nad Živkovićem. Loptu je na belu tačku namestio Turković, šutirao u donji desni ugao, Branković je paradom odbranio, lopta se odbila do Mijatovića ovaj ni od koga neometan šutira sa desetak metara ali Branković ponovo briljira I zaustavlja I ovaj udarac. U prvom minutu nadoknade prvog dela , nakon prodora rezerviste Rakićevića  I njegovog centaršuta, na drugoj stativi se najbolje snašao Radojičić I loptu sproveo u mrežu. Na 3-1 povisio je  Rakićević u 60 min  tako što je lobovao vratara gostiju, rezultatsku neizvesnost ponovo donosiGajić u 62.min koji nakon centaršuta uspeva da u buketu igrača najbolje reaguje I loptu sprovede  u mrežu.  Pitanje pbednika rešio je Stojilović u  78 ,imutu najlepšim golom na utakmici – sa preko 40 metara lobovao je istrčalog vratara gostiju I upisao se u listu strelaca.

Konačni rezultat postiže Radenkvić u 90+1 u minutu kada posle kornera, iz gužve u kaznenom prostoru loptu šalje u mrežu.