Звижд-РСК 3:2 (1:0)

IMG_0175
Facebook

Тачно у подне отпочела је утакмица између Звижда и РСК-а на терену са вештачком подлогом. До 26. минута била је то позициона игра без правих прилика да би тада Алентијев одлично скочио на ивици петрца гостију и главом захватио лопту која је центрирана са десне стране, али његов ударац  завршавао тик изнад пречке. Два минута касније Живановић је пресекао једну лопту на ивици казненог простора гостију и шутирао са неких петнаестак метара али вратар раброваца парадом зауставља тај ударац. Играо се 32. минут када је судија досудио слободни ударац за РСК искоса са леве стране, лопта је убачена у казнени простор домаћих, Јањушевић је био најбољи у скоку  али његов ударац главом је био за пар центиметра непрецизан и лопта одлази преко пречке у гол аут. Домаћи су повели у 34. минуту, Савић је проницљиво утрчао у празан простор и прихватио избачену лопту, повео је неколико метара и прецизним ударцем довео свој тим у вођство.  На 2-0 повисио је Алентијев у 46. минуту након грешке гостујућег вратара. У 49. минуту одличан продор младог Јанковића али његов шут одлази поред гола. Гости су смањили  у 56. минуту након сигурног извођења најстроже казне од стране Радојичића, досуђене због играња руком неког од одбрамбених играча Звижда у свом казненом простору. У 63. минуту А.Јовић продире о левој страни, проналази Алентијева у казненом простору гостију, овај шутира са седам метара али у пречку.Изједначио је Тошић у 68 минуту ударцем са неких 14 метара – лопта је кроз шуму ногу завршила у доњем десном углу Вукојевићевих врата. У 89. минуту неко од одбрамбених играча домаћих враћа лопту  Вукојевићу, на њу потрче нападачи раброваца, Вукојевић је био бржи, снажно је испуца, лопта прелети цео терен, на ивици казненог простора гостију штопер Илић је прима и не гледајући где му се налази вратар упућује је према својим вратима, лопта лобује Костића  који се налазио  на 11 метара и завршава у празној мрежи за коначних 3:2.

ЗВИЖД-РСК 3:2 (1:0)

Кучево, стадион са вештачком подлогом, судија: Јовић / Раброво/, гледалаца 30, стрелци : Савић у 34. м, Алентијев 46. м, Илић (аутогол) 89. мин(Звижд), Радојичић у 56. (из једанаестерца), Тошић у 68. мин.(РСК)

Звижд : Вукојевић, Терзић, Манојловић, Милосављевић, Миленковић, Варагић, Митић, Живановић, Мирковић, Алентијев, Савић

Играли су још: Д.Јовић , А.Јовић

РСК: Костић, Сремечевић, Илић, Младеновић, Бичанин, Ракићевић, Стојиловић, Јањушевић, Радојичић, Тошић

Играли су још: А.Јовановић, М.Јовановић