Звижд неумољив и у Батовцу – остварена трећа победа на трећем овојесењем гостовању:Батовац –Звижд 1-3 (0-1)

20220828_185333
Facebook

Звижд је смиреном игром рутински дошао до нових бодова у 4. колу Браничевске окружне лиге.Као гост, савладао је екипу Батовца са 3:1. Ово је било треће гостовање и тећа победа „Вукова са Пека“ на гостовањима ове јесени. Иако је терен био доста нераван што је онемогућавало извођење уиграних акција  пас игру, кучевљани су успели да остваре четврту узастопну победу ударцима  Живановића у 43 минуту, Алентијева у 61 мин (најлепши моменат на утакмици) и Манојловић у 76. минуту ( након корнера са десне стране). Домаћи су почасни погодак постигли из једне гужве у казненом простору гостију у 49 минуту.

Батовац –Звижд 1-3 (0-1)
Батовац, стадион ФК Батовца, гледалаца:50, судија Ћирковић (Мало црниће) 7, стрелци : Цвејић у 49 (Батовац) Живановић у 43, Алентијев 61, Манојловић у 76 (Звижд) жути картони : Радовановић, МилЈковић , Станојевић Цвејић , Милошевић , Станојевић (Батовац)Милосављеић, Живановић (Звижд)

Батовац: Качаревић 6, Пајић 6, Станојевић 6, Митић 6,5, Радовановић 6 МилЈковић 6 Станојевић 6 Радисављевић 6 (Димитријевић-) Цвејић 7(Павловић 6,5)Милошевић 6 Л. Станојевић 6 (Милошевић 6)

Звижд : Ћулибрк 7 Савић 7 Терзић 7 Манојловић 7,МилосавлЈевић 7 , Митић Филип 7 Мирковић 7(Маркићевић 7) Јовановски 7Алентијев 7,5 (Јанковић-), Живановић 7(Ракићевић-) Станојевић 7(Златковић 7)
Играч утакмице:Алентијев