Звижд стартовао високом победом-Вихор у Маљуревцу савладан са 4:1

20220528_175944
Facebook

“Вукови са Пека” стартовали су убедљивом победом у новом првенству Браничевске окружне лиге. На гостовању у Маруљевцу били су неупоредиво бољи супарник од домаћег Вихора,тако да је  од самог почетка било  само питање који ће резултат бити крајњи. Звижд је повео у 20. минуту преко Алентијева након полукотнтре и центаршута Савића. На 2:0 повисио је најбољи актер данашњег меча Живановић након додавања Јовановског- исти играч решио је сва питања око победника својим другим погодком у 73 минуту. Почасни погодак домаћи постижу из једанаестерца три минута касније, а коначних 4:1 резервиста Маркићевић у самој завршници меча.

ВИХОР-ЗВИЖД 1-4 (0-1)
Маруљевац, стадион:Вихор Арена, гледалца:50, судија М. Ћирковић (Мало Црниће) 7,5, стрелци: Станковићу 73 (К.У) (Вихор), Алентијев у 20 мин, Живановић у 59 И 70, Маркићевић у 87 мин (Звижд), жути картони : Симић, Станковић ,Радовановић ,Костадиновић,Радивојевић, Добрић (Вихор), Манојловић, Д.Јовић(Звижд)

Филиповић 5,5, Симић 6, Станковић 5,5, Радовановић 5,5,(Добрић -) Костадиновић 6, Радивојевић 6, Милановић 5,5, Атанацковић 6 (Петровић -), Мирковић 6, Марушић 5,5(Дамјановић -), Стојановић 6

ЗВИЖД: Симић 7, Савић 7(Јанковић-), Терзић 7, Манојловић 7, МилосавлЈевић 7, Ракићевић 7, Мирковић 7, Јовановски 7,5, Алентијев 7,5,Живановић 8 (А.Јовић-), Д.Јовић 7 (Маркићевић 7,5)

играч утакмице :Живановић (Звижд)