ВГСК -Звижд 2:2 у последњој провери пред ново првенство

20220814_173321

У последњој припремној утакмици  пред почетак јесење полусезоне играчи ВГСК-а и Звижда одиграли су нерешено 2:2. Домаћи су први повели у 15. минуту након  што се  Живковић најбоље снашао у казненом простору кучевљана након једне убачене лопте и са десетак метара постигао погодак. Звижд је изједначио у 30. минуту након што је Ракићевић умешно искористио једнан дубински пас и зналачки сместио лопту у мрежу. Домаћи у вођство долазе у 63 мин. када је Јефтић одлично реаговао на једну повратну лопту. Коначни резултат постиже резервиста Јовић  у 81 мин када се, после дуге параболе преко задње линије домаћих, докопао лопте и са пар метара је сместио у мрежу.

ВГСК –ЗВИЖД 2:2 (1:1)

Велико Грдаиште, стадион ВГСК, судија : Киковић (В.Градиште) стрелци :Живковић у 15.м и Јефтић у 63. Мин (ВГСК) Ракићевић у 30. и Јовић у 81.(Звижд)

ВГСК : Панић, Живковић. Ђорђевић,Чула, Костић, Димитријевић,Јелић, Јефтић, Јовановић, Живић, Цвејић

Играли су још :Киковић, Мишић, Пајић,Стевић,Костић,Стојадиновић,Весељи

Звижд:Вукојевић, Милосављевић, Манојловић,Ракићевић, Мирковић, Јовановски, Митић, Алентијев, Маркићевић, Савић

Играли су још : Д.Јовић, Јанковић