Zvižd-Šapine 4:1

20220528_175944
Facebook

Zvižd je danas bio ubedljiv protiv nekadašnjeg srspskoligaša iz Šapina. Pitanje pobednika rešeno je već u prvom delu kada su „Vukovi sa Peka“ golovima Vlade Milosavljevića u 2 minutu iz jedanaesterca ( prethodno je Smiljanić srušen u kaznenom prostoru gostiju), Smiljnića u 8. minutu ( šut sa petnaestak metara pod prečku) i 38. minutu i  Rakićevića u 18. ( nakon duplog pasa istrčao sam pred vratara Šapina i smireno loptu poslao u mrežu) poveli sa visokih 4:0. Gosti svoj počasni pogodak postižu u 47. minutu udarcem Živkovića sa 18 metara . U narednom kolu na redu je derbi prvenstva kada će Zvižd i Omladinac u Šetonju odlučiti ko će u zonski stepen takmičenja.

Zvižd – Šapine 4:1 (4:0)

Stadion Miodrag Miki Stanojević, gledalaca:20, sudija:Kiković (V Gradište) 7, strelci: Milosavljević u 2 (ku) Smiljanić u 8 i 38, Rakićević u 18. min (Zvižd), Živković u 47 (Šapine), žuti kartoni: Smiljanić(Zvižd)Živković(Šapine)

Zvižd:1 Vukojević Vuk (Мл), 2 Jankovic Marko (Мл), 3 Terzić Dejan ,4 Jović Aleksandar (Мл) ,5 MilosavlJević Vlada , 6 Jovanović Srđan, 7 Mirković Miloš, 8 Koleski Luka, 9 Markićević Dimitrije
10 Rakićević Stefan , 11 SmilJanić Jovan (od 46 minuta Jović David)

Šapine: 1 Jovković Miloš, 2 Todorović Dimitrije (Мл), 3 Živanović Dušan, 4 Slavković Rade, 5 Urošević Miloš, 6 OgnJanović ŽelJko, 7 Pančić Nenad, 8 Sekulić Stefan, 9 Stojićević Nenad, 10 Živković NemanJa, 11 Kostić Jovan (Мл)