На муци се познају јунаци – велика победа Звижда на гостовању !

IMG_20220402_153040
Facebook

На муци се познају јунаци.И само се може рећи да је комплетан тим “Вукова са Пека” заједно са руководством данас јуначки одиграо – иако су наступили без голмана ( надлежни органи нису одговорил на жалбу Звижда уложену на казну Вукојевићу од две утакмице неиграња, а Ђорђевић се рзболео) нису се предали већ успели да освоје преко потребне бодове за повратак у Зону, где нам је И место.
Први гол Звижд је постигао у 7. минуту када је после центаршута Терзића са леве стране Манојловић главом шутирао, голман одбранио , лопта се одбила до Смиљанића који ју смирено спровео у мрежу. При крају првог дела судија Ћирковић је због прекршаја над Мирковићем досудио најстрожију казну за нап тим, Мирковић је први пут шутирао и постигао погодак, Ћирковић је тражио да е ударац понови, али други пут Мирковић није био успешан.Домаћи изједначују у 32. минуту када Ђорђевић из слободног ударца , преко живог зида , шаље лопту у мрежу. Победу Звижду доноси данас најбољи актер меча Смиљанић у 71. минуту – изведен је центаршут с леве стране а Смианић се нашао на другој стативи и смирено, гхлавом послао лопту у мрежу са коначних 1: 2.

Вихор – Звижд 1:2 ( 1:1)
Маљуревац, стадион : Вихор Арена, гледалаца: 50, судија Ћирковић (Млао Црниће) 7, стрелци : Ђорђевоћ у 32 мин (Вихор) Смиљанић у 8 и 71 мин (Звижд), жути картони ; Миловановић, Стојковић, Станковић (Вихор) Терзић (Звижд)
ВИХОР : Девић 6(Станковић -) , Симић 6,5, Ђорђевић 7, Павловић 6(Стнковић -), Јанковић 6 (Трајковић -),Стојадиновић 6, Милановић 6,5, Стојковић 7, Добрић 7, Ђорђевић 7 , Живковић 6,5
Звижд : Симић 7 , Јовановић 7 , Терзић 7,5, Манојловић 7, МилосавлЈевић 7, Смиљанић 7,5, Мирковић 7,Чабрило 7, Маркићевић 7, Ракићевић 7 , Јовић 7
Играч утакмице : Смиљанић (Звижд)