РСК савладао Трепчу из Косовске Митровице са 4:1

247227801_388660342946844_169439784999779718_n

РСК је овог сунчаног И пријатног недељног поподнева дошао до прве овојесење победе у Српској лиги Запад: са више него убедљивих 4:1 савладана је екипа Трепче из Косовске Митровице. Гости су повели у 3.минуту након једног скраћеног корнера са леве стране, након што  су слабо реаговали штопери домаћих, лопта је пала ана ивицу казненог простора одакле ју је Станојевић маказицама послао преко главе Лучића у мрежу. Домаћи су изједначили у 35 минуту након што је Лука примио лопту испред казненог простора, соло продором ушао у шенаестерац гостију, снажно шутирао, лопта погађа стативу и одбија се до ивице казненог простора где је прихвата Габоров и елегнтним ударцем шаље у мрежу. У 40. минуту судија Вуковић искључио је играча Трепче Радуновића јер је као последњи играч одбране , рвачким захватом оборио Луку када је овај ушао у гол шансу. Домаћи су повели у 56. минуту из најлепше акције на утакмици : Момић је дугачком параболом пронашао Матића пред казненим простором гостију, овај упутио повратну лопту до Марка Крстића који је неодбрањивим ударцем шаље у мрежу. Н а 3-1, повисују Момић након одлично изведеног дуплог паса са Луком. Коначни резултат постиже Илић у 90. минуту.

РСК -ТРЕПЧА 4:1 (1:1)
Раброво, стадион : На брду, гледалаца :150, судија : Вуковић (Крагујевац), стрелци : Габоров у 35, Марко Крстић у 56, Момић у 59 И Илић у 90 (РСК) Станојевић у 3 (Трепча), жути картони : Д.Крстић, М.Крстић, Матовић И Милановић (РСК), Милентијевић И Андрић (Трпча) црвени картон : Радуновић у 40 мин(Трепча)

Лучић 6 , Станојевић 6,5 ,Крстић Д.6(Ковачевић 7), МилосавлЈевић 6,5, Марковић 6,5, Габоров 7,5(Илић 7) , Матовић 7(Момић 8) , Матић 8, Крмар 7,5, Крстић М. 7,5,Лука 8 (Милановић -)

Милентијевић 6,5(Андрић 6), Машић 6(Стевић -) , Милошевић 6, Лазовић 6,5, Николић 6,5, Радуновић 5, Стевановић 6,5(Јевтић-), Лазовић 7, Башчаревић 6,5, Станојевић 7(Марић -), Стоиљковић 6,5 (Јоковић -)