Звижд до сва три бода против Будућности, РСК поражен у Чачку

IMG_20211016_162325
Facebook

У оквиру Браничевске окружне лиге Зижд је на свом терену дочекао Будућност из Везичева и после много труда освојио сва три бода.Спортска правда на овом мечу је испуњена погодком резервисте Станојевића у 76 минуту када је успео да са неких деетак метара, након продора Грекуа И његовог центаршута у казнени процтор гостију, лопту пошаље у мрежу гостију. Пре тога домаћи су пропустили неколико изузетно повољних прилика. Звижд је у овом мечу имао више од игре, већи посед лопте И заслужено освојио сва три бода.

РСК је одлично отворио утакмицу у Чачку. Млади Матовић је постигао погодак у 11. минуту за вођство раброваца и на одмор се отишло са нерешеним резултатом 1:1 ( домаћи су изједначили у 32 минуту). У 48. минуту Батиница добија други жути картон а аутоматски црвени, РСК остаје са играчем мање, и чачани до краја меча успевају да постигну још три погодка за коначних 4 : 1.

РСК је наступио у сставу: Лучић ,М.Крстић, Станојевић, Батиница, МилосавлЈевић, Марковић, Габоров(Д.Крстић), Матовић (Симић) , Матић ,Крмар , Лука (Станојевић)
Жуте картоне добили су :М Крстић, Батиница, Габоров, црвени картон :Батиница у 48 мин

Полет из Волује је у оквиру 8. кола МФЛ „Дунав“ на свом теену савладао Дизел из Бара са 3:2.У идућем колу гостује Младом борцу у Мајиловцу.

Звижд-Будућност 1-0 (0-0)
Кучево, стафион Миодраг Мики Станојевић, гледалаца 100, судија : Мратић 6,5, стрелац :Станојевић у 76 (Звижд), жути картони : Јовановић, Терзић, Манојловић,Колески, Мирковић (Звижд)Бужиган, Богдановић,Лазић,Ђорђевић (Будућност)

МилЈковић 7 ,Јовановић 7(Јанковиц -) ,Терзић 7,5 , Манојловић 7 ,Симић 7 , Чабрило 7, Јовић 7,Јовановски 7 ,Колески 7 (Станојевић 7), Греку (Смиљанић-), Мирковић 7

Радосављевић 6,5, Бужиган 6,5, Богдановић 7 ,Милић 7 , Петровић 6,5, Димитријевић 6,5, Младеновић 7 ,Лазић 6,5,Николајевић 6,5 , Ђорђевић 6,5, Милојевић 6,5 ,Ћуковић)
Играч утакмице :Терзић (Звижд)