Звижд-Напредак 1936 (Велико Црниће) 5:0

242065857_270609201550156_1562268963550931132_n

На стадиону Миодраг Мики Станојевић одигран је данас меч два неравноправна противника – домаћи су били далеко, далеко супериорнији тим, гостима нису дозволили да направе иоле озбиљнију прилику па су зато И оба вратара кучевљана остала неоцењена. У екипи Напретка, И поред 5 примљених голова, најбољи појединац био је чувар мреже Кузмановић који је у више набрата одлично интервенисао. Звижд је повео већ у 4. минуту када је њихов вратар погрешио И додао лопту Смиљанићу а овај је само проследио Колеском коме није било тешко да је смести у мрежу. На 2:0 повисио је Симић ударцем главом у 8. минуту након корнера са леве стране који је извео Јовановски. Трећи погодак домаћи постижу у последњем минуте првог дела- млађани Јовић се изборио за лопту у казненом простору гостију И смирено је проследио до Грекуа који је са неких 6 метара шаље у празну мрежу. Свој други погодак на утакмици Греку даје у 53 минуту након додавања Смиљанића а хет трик постиже из казненог ударца досуђеног у 65 минуту након прекршаја над Јовићем.

Звижд – Напредак 5:0 (3:0)

Кучево, стадион:Миодраг Мики Станојевић, судија:Симић (Пожаревац) 7, Стрелци : Колески у 4 Симић у 8, Греку Дамир 45 53 65(КУ) /Звижд/, жути картони: Јовановски (Звижд)

ЗВИЖД: Вукојевић -(Миљковић- ) Јовановић 7,Терзић7,5, Манојловић 7, Симић 7,5, Чабрило 7 СмилЈанић 7(Ковачевић7 ) Јовановски 7( Мирковић 7) Колески 7 Греку 8 Јовић 7,5
НАПРЕДАК :Кузмановић 6 Перић 6 Стојићевић 5,5, Живановић 5 ,5, Петровић 6 Рајић5,5, Радојковић 5,5 Живановић Б 5,5 (Рајић-)Арсић 5,5  Милановић 5 ,5 Ивковић 5,5 (Цвејић-)
Играч утакмице : Греку (Звижд)