Без победника у Жабарима

240796754_4391796797532603_4877851341025833213_n

Дуел два бивша зонаша завршен је ремијем 1-1. Оба погодка постигнута су у другом делу утакмице: Звижд је први дошао у вођство  у 50. минуту евро голом Јовановског из слободног ударца  да би Борац изједначио у 70. минуту  када се после корнера  казненом простору кучевљана најбоље снашао Раковић и главом спровео лопту ум режу.

ЗВИЖД: 1.Вукојевић Вук /мл/ , 2 Јовановић Срђан, 3 Терзић Дејан 4 Станић Никола 5 Симић Стефан 6 Ковачевић Никола (жути картон) 7 СмилЈанић Јован 8 Јовановски Игор 9 Савковић Никола (жути картон)10 Чабрило Вељко 11 Колески Лука

12 Миљковић Александар 13 Јовић Александар (Мл) 14 Демић Иван 15 Пругинић Стефан

БОРАЦ :1 Николић Душан 2 Чоловић Кристијан 3 Јовановић Марко 4 Ивковић Марко 5 Здравић Ненад 6 Филимоновић Марко(црвени картон у 80 мин) (Мл) 7 Пауновић Филип 8 Пауновић Немања (Мл) 9 Раковић Никола 10 Арсенијевић Никола 11 Радосављевић Стефан (Мл)

13 Марковић Александар 14 Љубисвљевић Зоран 15 Памучар Јован (Мл) Стрелац/Мин 12 МилЈковић Александар 13 Јовић Александар (Мл) 14 Демић Иван 15 Пругинић Стефан