Млади радник савладао Раднички из Обреновца у припремној утакмици са 2:1

221862082_368981884635228_8617306371668441323_n

Пожаревљани се традиционално за нову сезону спремају у Кучеву. Данас су одиграли и прву припремну утакмицу у којој су били бољи од Радничког из Обреновца и савладали га са 2:1. Меч је почео у 18 часова а судија илић је у више наврата допусти играчима да се освеже због изузетно топлог времена. Млади радник је од самог почетка имао више од игре , међутим, како то обично бива у фудбалу,  након неколико изузетно повољних и неискоришћених шанси пожаревљана обреновчани су повели у 44. минуту – после изузетно лепе акције и дуплог паса Ристовски се нашао у доброј прилици и са десетак метара постигао погодак. Пожаревљани изједанчују у надокнади времена првог полувремена : голман Радничког је кратко одбио једну лопту, ње се на неких 11 метара докопао Михајловић и маниром врсног стрелца спровео је у мрежу. Млади радник је повео на самом почетку другог полувремена у 58. минуту – након добро изведеног корнера  вратар обреновчана прво брани ударац главом Миовића  али лопта се одбија до Маринковића који је спроводи у мрежу

Млади радник (Пожаревац) – Раднички (Обреновац) 2:1 (1:1)

Кучево, стадион :Миодраг Мики Станојевић, гледалаца : 50, судија :Илић (Кучево) стрелци :Михајловић 45+1 мин, Маринковић 4.8мин (Млади радник) Ристовски у 44. м (Раднички Обреновац)

Млади радник : Јоветић, Соколовић, Ђукић, Миовић, Маринковић, Ђорђевић, Лакота, Красић, Михајловић, Н.Ђурђевић,Стојановић

Играли су још : Недељковић, Марунић, Сочанац, Јвановић, В.Ђурђевић, Илић, Лепојевић, Бакдаревић, Јанковић

Раднички : Аврам, Килибарда, Ђорђевић, Лазић, Радојевић, Ћорић, Милуновић, Ристовски, Антић,Бојовић, Алексић

Играли су још : Ајдарић, Филиповић, Ристић, Глишић, Точиловац, Пантазис, Матовић, Вујчић, Вукосављевић, Арсовић