Рукомет : победа у комшијском дербију

IMAG0469

Рукометашице РК „Кучева“ пролећну полесезону у 1. лиги за жене групе „Центар“ започеле су тријумфом над комшикама из Петровца. Тако су се учврстиле на врху табеле и у наставак првенствене борбе улазе као апсолутни лидер и једина екипа која до сада није осетила горчину пораза! Сама утакмица била је веома напета и резултатски неизвесна. У већем делу првог полувремена гошће су водиле да би тај део и завршиле са +2 у своју корист – 12:14. У другом полувремену слични однос снага је био све до 47. минута када су домаће играчице повеле са 21 :20 и до краја само повећавале предност да би утакмица била завршена резултатом 27:23 за „Вучице са Пека“.

РК „Кучево“ – ЖРК „Петровац“ 27 : 23 ( 12:14)

Кучево, Хала спортова у Кучеву, гледалаца :100, судије : Радуловић (Пожаревац) и Новаковић (Петровац), седмерци : Кучево 2/1, Петровац 2/2, искључења : Кучево 2 минута, Петровац 8 минута

РК „Кучево“ : Михајловић, Армуш, Јоксић, Сујић 8, Ђорђевић 2, Мандић, Стекић 3, Ђурковић, Кнежевић 2, Станисављевић, Крстовић 5, Шулејић 7, Рајић, Милетић, Станковић

ЖРК „Петровац“ : Ковачевић, Богосављевић, Милошевић 7, Благојевић, Милосављевић 2, Страјиновић, Милојевић, Станисављевић, Ивковић 1, Милановић, Милутиновић 9

Играчица утакмице : Исидора Сујић (Кучево)