Звижд сигуран против екипе Петра Добрњца – 3:0

IMG_20210403_163700_1
Facebook

У дуелу са „фењерашем“ ни једног тренутка није долазило у питање победника, већ само с којим резултатом  ће Звижд славити.

Домаћи су већ од првог минута кренули офанзивно и већ у 12. минуту Јовановић проналази Матовића који изванредним волеј ударцем доводи „Вукове са Пека“ у вођство. Након само 2 минута Живановић пролази поред комплетне одбране гостију, упућује повратну лопту до  Стојадиновића који смиреним ударцем повећава резултат  на 2:0. Друго полувреме је одиграно покишовитом и ветровитом времену које је веома отежало игру. Трећи погодак за домаће постиже Колески у 84. минуту – након грешке штопера гостију на ивици казненог простора, лепим ударцем смешта лопту у мрежу  за кончних 3:0.  Ово је била друга овопролећна победа Звижда. У идућем колу гостује Морави из Велике Плане.

ФК „Звижд“ –ФК „Петар Добрњац“ 3:0 (2:0)

Кучево стадион „Миодраг Мики Станојевић“, без гледалаца, стрелци Матовић12. мин. Стојадиновић 14, Колески85 ЗВИЖД

Судије: Дубајић (Пожаревац) 7,5

ЖУТИ КАРТОНИ: ЗВИЖД :Матовић, ПЕТАР ДОБРЊАЦ : Прчетић

ЗВИЖД: Рајић 7, Јовановић 8, Терзић7,5Манојловић 7, Митровић 7 ,Ивић 7,5,Стојадиновић 7 (Мирковић 7), Јовановски 7, Матовић 7(Смиљанић 7), Живановић 7,Милосављевић 7 (Колески 7)

ПЕТАР ДОБРЊАЦ Животић 6, Поповић 6, Љубисављевић 6, Илић 6, Арсић 6, Станић 6, Савковић 6,5, Алексић 6, Минић 6, Илић 6, Прчетић 6

Играч утакмице:Јовановић ЗВИЖД