Звижд и РСК одиграли пријатељски меч на терену са вештачком подлогом – гости славили са 1-4

IMG-20210214-WA0026

У једној од данас одиграних утакмица на терену са вештачком подлогом састали су се актуелни лидер Подунавско-шумадијске зоне РСК из Раброва и домаћи Звижд. Упркос великом минусу приказан је квалитетан фудбал. Гости су дошли до вођства ударцем Момића са неких 17 метара у 21. минуту. Предност раброваца удвостручује Недељковић у 27. минуту одличним ударцем са 20 метара након асистенције Момића који се по други пут уписује у листу стрелаца у 37. минуту најлепшим погодком на утакмици :  прво је у силовитом налету предрибловао двојицу одбрамбених играча Звижда а онда снажним ударцем под пречку измамио аплауз свих присутних. У наставку Бићанин у 73. минуту постиже четврти гол за РСК да би домаћи почасни погодак постигли у 80. минуту из једанаестерца досуђеног након прекршаја у казненом простору гостију. Сигуран са беле тачке био је Мирковић.

Звижд-РСК 1-4 (0-3)

Кучево, игралиште са вештачком подлогом, судија Ћулум ( Кучево), стрелци :  Мирковић у 80 . из једанаестерца(Звижд) Момић у 21. и 37, Недељковић у 27 и Бићанин у 73 (РСК)

Звижд : Обрадовић, Смиљанић, Терзић,  Митровић, Симић,Јовановски ,  Јовановић, Ивић, Матовић, Живановић, Стојадиновић

Играли су још : Рајић, Мирковић, Маркићевић,Јовић,Колески, Јовановић

РСК : Ћулибрк, Петровић, Батиница, Јовановић,Милосављевић,Николичић,Бићанин, Мишић, Момић, Матић,Недељковић

Играли су још : Станојевић, Несторовић, Црнадак,Дробњак, Рајковић, Живојиновић