Звижд на „вештаку“ савладао Ђердап са 2:0

IMG-20210207-WA0010

Припремајући се за наставак такмичења у Подунавско-шумадијској зони, екипе Звижда и Ђердапа састалe су се на терену са вештачком подлогом . По прохладном и ветровитом времену, домаћи су били супериорнији и заслужно победили са 2:0. У првом делу треба истаћи ударац у пречку Манојловића у 26. минуту као и добру интервенцију гостујућег голмана када је успео да „скине“ лопту Симићу у тренутку када се овај спремао да је пошаље у мрежу. У наставку, Звижд је наставио са притиском и у 76. минуту преко Матовића долази у вођство – прво је Јовановски снажно шутирао, вратар голупчана лопту кратко одбија а млади Матовић је вешто смешта у мрежу. У 83. минуту Матовић упућује повратну лопту Милодсављевићу који ударцем са полудистанце постиже коначни резултат.

Звижд-Ђердап 2-0 (0-0)

Кучево, игралиште са вештачком подлогом, судија Ћулум ( Кучево), стрелци : Матовић у 76. и Милосављевић у 83. минуту (Звижд)

Звижд : Обрадовић, Терзић, Колески, Митровић, Симић, Манојловић, Јовановић, Ивић, Матовић, Живановић, Стојадиновић

Играли су још : Рајић, Јовановски, Мирковић, Маркићевић, Милосављевић, Смиљамић, Д.Јовић, А.Јовић, Јевремовић

Ђердап : Животић, Пујкиловић, Поповић,Ни. Јелић, Ђорђевић, Не. Јелић, Ковачевић, Дамњановић, Настасовић, Кузмановић

Играли су још : Панић, Јосић, Вићентијевић, Костић, Филиповић, Милојковић, Миљковић, Милојевић, Николић