Ђердап-Звижд 1-1

20201024_154240

У оквиру 12. кола Подунавско-шумадијске зоне ,Ђердап и Звижд су своју првенствену утакмицу  одиграну у Голупцу 24. октобра  ремизирали резултатом 1-1. Кад се све сабере  „Вукова са Пека“  имају за чим да жале – повели су голом Симића након прекида  у другом делу утакмице, а примили изједначујући гол у 90. минуту. Да се не спомињу шансе Матовића и Маркићевића из првог дела. Још једном се, као тачна, показала она стара изрека – „ако не даш гол ти га примиш“. Само неколико минута пре изједначујућег  гола домаћих Звижд је имао 100 % шансу- Јовановски је се нашао  „1 на 1„ са голманом домаћих Јанићијевићем али је шутирао поред гола.

Звижд је наступиo у саставу: Рајић, Митровић,Терзић,Колески, Симић,Барбуловић, Ђелмаш (Мердовић),Јовановски, Маркићевић (Аћимовић), Живановић, Матовић