Рукометашице изгубиле од екипе ЖРК „Топличанин“ са 20:21

IMG_20181024_193951

Синоћ је у Хали спортова одиграна  првенствена утакмице4. кола  Супер Б рукометне лиге за жене у којој су наше играчице дочекале екипу ЖРК „Топличанина“ из Прокупља. На жалост, забележен је и други овојесењи пораз на домаћем паркету.

РК Кучево- ЖРК Топличанин 20-21 (7-13)

Кучево, Хала спортова у Кучеву, гледалаца : 50, судије : д.Тарајић, В.Андоновски (Панчево),  седмерци : Кучево 3/2, Топличанин 3/0, исакључења Кучево 2 мин, Топличанин 8 мин

Кучево : Милошевић 3, Шулејић, Лукић 4, А.Крћа, И. Крћа 3, Сујић 5, Кнежевић, Ђорђевић 4, Милановић  1 , Станковић , Ђурковић, Ивковић,

Топличанин : Драшковић, Ловић-Хаџић 2, Јевтовић, Стојов 2, Вељковић 2, Димитријевић 7, Стоиљковић 4, Петровић 1, Благојевић, Станојевић 2, Јовановић, Салевић 1

Играчица утакмице : Димитријевић (Топличанин)

)У утакмици која је имала два тотална различита полувремена, прокупљачке рукометашице су до бодова дошле смиренијом игром у последњим минутима меча. Први део је по свему припао гошћама –већ у трећем минутту су повеле са три погодка разлике да би се на  одмор отишло са  +6 за њих. Други део је био сасвим друга прича. Домаће су заиграле много боље и у 52. Минуту утакмице успеле да достигну предност противница и изједначе на 18-18. И када се очекивало да бодови остану крај Пека, гошће за три минута ( 54, 55 и 56)  праве серију од 3:0 и тиме практично решавају питање победника. Кучевљанке након тога преко Крће и Милановићеве смањују на гол разлике али за нешто више није било времена.