Звижд- Ђердап 4:2 (0:0)

DSC03813

У својој трећој припремној утакмици пред почетак првенства у Подунавско-Шумадијској зони, Звижд се састао са Ђердапом из Голупца и савладао га са 4-2. У среду следи меч са Торлаком у Београду.

Кучево, стадион 2Миодраг-Мики Станојевић“, судија: Булутић (Кучево) стрелци : Ранковић Ранковић у 52. и 73.мин. , Живановић у 55. и Миловановић у 90+1 (Звижд) Милојковић у 57. и Ђокић у 77. (Ђердап)

Звижд: Петровић, Жујевић, Бркић, Симић, Терзић, Ковачевић, Ристановић, Милојевић, Прокић, Миловановић и Живановић

Играли су још: Ранковић, Вићентијевић, Митровић, Колески, Лазић и Милић

Ђердап :Димовски, Благојевић,Н. Ђорђевић, Костић, Мирковић, Тихомировић,  Џамбас, Дамјановић, Смиљанић, Милојковић, К.Ђорђевић

Играли су још ; Брадичанин, Недељковић, Ђокић и Трифуновић

Из првог дела утакмице остаће упамћене неискоришћене шансе домаћих преко Прокића у 2. И 5. минуту и пропуштена прилика гостију у 12. Минуту када Смиљанић са десетак метара није савладао голмана домаћих. У наставку „Звижд“ је повео у 52. Минуту када је Ристановић са леве стране одлично упослио Ранковића а овај смиреним ударцем са десетак метара послао лопту у мрежу. Домаћи су удвостручили предност три минута касније када су Живановић и Ристановић изменили дупли пас након којег се Живановић нашао сам на неких 15 метара од гола гостију и оштрим и прецизним ударцем по земљи постигао погодак. Гости смањују у 57. Минуту када се у једној гужви у казненом простору домаћих најбоље снашао Милојковић и са пар метара угурао лопту у мрежу.  У 73. Минуту нов погодак Ранковића овај пут након ударца са ивице казненог простора. Четири минута касније одлична акција голупчана по десној страни завршава погодком Ђокића.Коначан резултат поставља Миловановић у надокнади времена када након корнера постиже погодак ударцем главом са неких 7-8 метара