↑ Povratak na Sport

Štampati ovo Strana

Trka / Race “Homoljski Motivi” 2018

 

ODBROJAVANJE JE POČELO / THE COUNTDOWN HAS BEGUN:

U okviru tradicionalnog festivala narodnog stvaralaštva istočne Srbije “Homoljski Motivi” atletski klub “Kučevo” pod pokroviteljstvom opštine Kučevo i sportskog saveza opštine Kučevo drugi put organizuje trku “Homoljski Motivi” 2018. godine

DATUM (DATE) : 26.05.2018. godine

PROMOTER I UČESNIK TRKE: Darko Živanović, učesnik olimpijade u Londonu u disciplini maraton, višestruki pobednik Srbije u krosu i 3000 metara sa preprekama na stazi.

SPECIJALNI GOSTI I UČESNICI TRKE: Olivera Jevtić, naša proslavljena atletičarka i učesnica na 3 olimpijade i Stanley Kipruto, proslavljeni atletičar iz Kenije

VODITELJ MANIFESTACIJE: Radoslav Rale Simić, sportski komentator RTS-a

DUŽINA STAZE (DURATION PATHWAY) :  10km

STAZA (TRAIL) : START ispred hotela “Rudnik”, ulicom Slobodana Jovića pored autobuske stanice, nastavlja se ulicom Žike Popovića pa sve do “Elektromorave” gde se ponovo ulicom Svetog Save napravi krug i stiže opet do hotela Rudnik,  nastavlja se ulicom Braće Ivkovića do Kolonije i skretanja za Kiselu vodu, na prvoj raskrsnici skreće se levo i ide se do Bože Dimitrijevića gde se skreće desno, prolazi se pored vatrogasne stanice, prolazi pored objekata bivše “zadruge” i izlazi na glavni put kojim se dalje trkači vraćaju nazad do ulaska u Kučevo i na raskrsnici kod srednje škole ide ulicom Svetog Save i ponovo ispred hotela “Rudnik” stiže se na CILJ.

 

Trasa je uglavnom ravna, i većim delom asfaltirana (osim 2km u tzv. Banjskom polju)

Mapa grada sa označenim lokacijama: Parking za trkače, start, cilj, presvlačenje, putni pravci…

NAGRADE (AWARDS)

MUŠKA KONKURENCIJA SENIORI  (SENIOR MEN’S COMPETITION) :

  1. MESTO – 15.000,00 dinara + pehar
  2. MESTO – 10.000,00 dinara
  3. MESTO – 5.000,00 dinara

ŽENSKA KONKURENCIJA SENIORKE (SENIOR WOMAN COMPETITION) :

  1. MESTO – 15.000,00 dinara + pehar
  2. MESTO – 10.000,00 dinara
  3. MESTO – 5.000,00 dinara

Pored novčanih nagrada za 1, 2 i 3 mesto, za prva tri mesta u muškoj i ženskoj konkurenciji dobijaju se  medalje, diplome  i 2 poklon paketa (Homoljski paket i paket proizvodjača meda Save Avramovića iz Radenke).

ZA SVE TRKAČE NA CILJU SLEDUJU FINIŠERSKE MEDALJE.

SATNICA:

  • 9,00 – 11,00 časova – PREUZIMANJE BROJEVA
  • 11,45 SVI PRIJAVLJENI TAKMIČARI SU DUŽNI DA SE POJAVE U PREDSTARNOJ ZONI (ISPRED HOTELA “RUDNIK”) SA OKAČENIM BROJEVIMA NA GRUDIMA.
  • 12,00 START TRKE

VREMENSKI LIMIT TRKE (TIME LIMIT) : 75 MINUTA

STARTNINA ZA SVE UČESNIKE SE NE NAPLAĆUJE / ENTRY FEE FOR ALL PARTICIPANTS SHOULD NOT PAY

Pravila trke / Rules of the race

Dodatne Informacije / Additional information: homoljska.trka@gmail.com, ak.kucevo@gmail.com

PRIJAVA ZA TRKU ISKLJUČIVO PREKO OVOG FORMULARA / APPLICATION FOR RACE ONLY THROUGH THIS FORM


FORMULAR ZA PRIJAVU  ZATVOREN / application form  CLOSED:


Lista prijavljenih (ažurirano 24.05.2018 u 22:00):

Broj
(Number)
Ime i prezime
(Name and Surname)
Mesto
(Place)
Klub/samostalno
(Club or individual performance)
1Ana BlagojevićPožarevacMaraton tim Požarevac
2Nemanja MarinkovićPožarevacSamostalni nastup
3Aleksandar ŽegaracPožarevacTKP
4Milan MarkovićRumaMaraton tim Kula
5Ratomir AtanackovićKučevoSamostalni nastup
6Stefan BulutićKučevoSamostalni nastup
7Miljan GlišićPožarevacMaraton tim Požarevac
8Marko BekerevićMajdanpeka.k. Kučevo
9Nikola RistivojevićSmederevska PalankaKolektiv
10Sladjan MišićBeogradSamostalni nastup
11Dimitrije AndjelkovićKučevoSamostalni nastup
12Marko LatkovićVrbasak Hajduk Kula
13Zdravko MišovićKulaAK Hajduk Maraton Tim Kula
14Dragana ŠpeharRumaAK Hajduk Maraton Tim Kula
15Dejan ŠpanovićBeogradBelgrade Urban Running Team
16Dejan StevanovićŽagubicaHomoljski Vukovi
17Mikloš BrunerKulaAK Hajduk Maraton tim
18Zoran MarinkovićČortanovciNis
19Dragomir IlićObrenovacIndividualac
20Goran AntičevićBeogradIndividualac
21Marko JocićBečejAK Bečej
22Radivoj JocićBečejAK Bečej
23Sreto KrstićVlasenicaAK Vlasenica
24Stefan MilenkovićPožarevacSamostalan
25Zoran RadičaninBeogradAK Apatin
26Aleksandra JankovićApatinHajduk maraton tim
27Zoran JankovićKulaHajduk maraton tim
28Miloš RadovanovićPožarevacMaraton tim Požarevac
29Filip BrekaOdžaciOdžaci
30Darko ŽivanovićKragujevacAk Celendz
31Agnes Giric-CvetkovićNovi SadRAK FRUŠKA GORA
32Dragan PopovićKulaAK Hajduk Maraton Tim Kula
33Aniko JablanBačka TopolaAK Hajduk Maraton Tim Kula
34Milan MarkovićRumaAK Hajduk Maraton Tim Kula
35Milan IlićBeogradAK Kučevo
36Damir FerhatbegovićBeogradSamostalni nastup
37Ivana FerhatbegovićBeogradSamostalni nastup
38Nada ŽivkovićKostolacMaraton tim Požarevac
39Nebojša JankovićPožarevacMaraton tim Požarevac
40Tomislav JankovićPožarevacMaraton tim Požarevac
41Ana AndjelkovićPožarevacMaraton tim Požarevac
42Michael StojčevskiBeogradIndividualac
43Sanja JovanovićKostolacMaraton tim Požarevac
44Dragana TicaBeogradAK Apatin
45Dragan Ćela MilićPožarevacMaraton tim Požarevac
46Marija DragovićPožarevacMaraton tim Požarevac
47Danijela BaraćBeogradAK "Partizan"
48Igor JovanovićBorSamostalni nastup
49Srdjan PerićVeliko GradišteSamostalni nastup
50Jelena ObradovićBradaracSamostalni nastup
51Milan MihajlovićPožarevacSamostalni nastup
52Predrag StevićŠuvajićSamostalni nastup
53Nikola SpasićPožarevacSamostalni nastup
54Miljan MilojkoviićNišAK "Niški maraton"
55Dejan MiloševićJagodinaSamostalni nastup
56Biljana KostićKragujevacSamostalni nastup
57Dejan CvetkovićBatočinaPEK Gora Kragujevac
58Marko JovanovićBatočinaPEK Gora Kragujevac
59Sladjana PopovićBeogradRunning Tribe Belgrade
60Tijana RadivojevićBeogradRunning Tribe Belgrade
61Boban StojićevićPožarevacMaraton Tim Požarevac
62Vesko AndjelkovićKovačicaARK Maratonko Kovačica
63Miroslav DjordjevićBeogradRekreativac
64Slaviša JablanovićDespotovacSamostalno
65Miloš JablanovićDespotovacSamostalno
66Miodrag JankovićDubnicaSamostalno
67Nevena KocićKučevoa.k. Kučevo
68Milan MiladinovićBeogradBRC
69Nadica JovanovićKučevoSamostalni nastup
70Kovač VlastaPadinaArk MaratonKo
71Dragomir ĐinisovKovačicaARK Maratonko Kovačica
72Miloš KrstićBeogradLeposavić
73Aleksandar KrstićBeogradLeposavić
74Bojan GajićPožarevacMaraton tim Požarevac
75Miroslav VišnjićIndjijaAtletski klub Indjija
76Lepa AleksićVeliko GradišteAK VGSK
77Nenad RadevićVeliko GradišteAK VGSK
78Dejan DašićJagodinaPomoravski maraton
79Sanela JankovićBeogradToplicanin
80Zoran CvetkovićPožarevacMaraton tim Požarevac
81Dragan MaksimovićKragujevacSamostalan nastup
82Nenad StankovićVeliko GradišteAK VGSK
83Zoran JankovićKulaAK Hajduk maraton tim
84Bojan SamacKulaAK Hajduk maraton tim
85Sreto KrstićVlasenicaAK Vlasenica
86Strahinja PetrovićVrbasTeam & friends
87Marko PerovićVrbasTeam & friends
88Biljana IvanovaBeogradSamostalno
89Dragoslava PetrovićNovi SadARK Fruška gora
90Tatjana VujovićKovačicaSamostalan nastup
91Biljana MarkovićBeogradSamostalan nastup
92Petar BlažinBeogradSamostalan nastup
93Sanja SpasićOdžaciARK Odžaci
94Stefan LazićKostolacMaraton tim Požarevac
95Svetlana DjalovićKostolacMaraton tim Požarevac
96Ljiljana Todorović JovanovićPožarevacMaraton tim Požarevac
97Kruno ŠnurKutina, HrvatskaAK "Maksimir"
98Dejan DespotovićSivacAK Maratontim Hajduk Kula
99Tanja IlićPetkaMaraton tim Požarevac
100Jelena StanimirovićSomborArksomaraton
101Dejan AndjelkovićPančevoSamostalni nastup
102Stefan AndjelkovićPančevoSamostalni nastup*
103Zoran StojanovićPetrovac na MlaviAK Dragutin Tomašević Petrovac
104Stefan TrailovićMajdanpekSamostalni nastup
105Saša StevanovićPožarevacSamostalni nastup
106Željko AvramovićBukovskaSamostalni nastup*
107Aleksandar AvramovićBukovskaSamostalni nastup*
108Tanja PerišićBeogradSamostalni nastup
109Biljana RašićBeogradSamostalni nastup
110Aleksandar RadojevićKostolacFitnes studio Balans
111Suzana Šuster RadojevićKostolacFitnes studio Balans
112Jozef BisakPančevoSamostalni nastup
113Saša JeremićKučevoSamostalni nastup
114Fredy SigertisZemunAtletski klub TRIM Kikinda
115Vitaminka ZrnićPožarevacMaraton tim Požarevac
116Branko MaksimovićBeogradSk Rtanj
117Olivera JevtićUžiceAK Mladost
118Stenly KiprutoKenyaAK Mladost
119Miloš StanisavljevićPožarevacMaraton tim Požarevac
120Jovana CvetanovićBeogradSamostalni nastup
121Djuro BorbeljApatinAK Apatin
122Nikola RajićKučevoSamostalni nastup
123Vladimir RajićKostolacMaraton tim Požarevac
124Ivana VlajćBeogradAK Toplicanin
125Vladimir ObradovićBeogradSamostalni nastup
126Tomislav OstojićValjevoSU Varatonac
127Tanja BuzeićBukovskaSamostalan nastup*
128Nada DrobnjakBeogradTRK
129David BisakPančevoSamostalno
130Nenad ŽivkovićGornja Vrežina, NišPK Ozren
131Rumenka JovićKučevoSamostalni nastup
132Mladen MiljkovićNišAK Topličanin
133Srdjan JovanovićŽitoradjaAK Žitoradja
134Vanja JovićBojnikSamostalni nastup
135Slobodan LeontijevićNovi Beogradak Sava
136Stefan DobrosavljevićPančevoSamostalni nastup
137Vera VelimirovićBeogradFreands team
138Pera VelimirovićBeogradFreands team
139Aleksandar EićTopolaSAD TRČI
140Stefan BozdićPožarevacAK Požarevac
141Nenad MaksićPožarevacMaraton tim Požarevac
142Dejan ArandjelovićPožarevacMaraton tim Požarevac
143Ranka KarapanžićBrnjicaSamostalni nastup
144Aleksandar JovanovićBeogradSamostalni nastup
145Monika StojanovićPetrovac na MlaviAk Dragutin Tomasević
146Ivan DlačićČačakAk Crvena Zvezda
147Tijana ŠojanovićKučajnaSamostalni nastup*
148 Miloš JovanovićKučajnaSamostalni nastup
149Lazar OrsićPančevoSamostalni nastup
150Goran BlagojevićBradaracSamostalni nastup
151Magdalena NikolićKučevoAtletski klub Kučevo*
152Nevena MarkovićValjevoSamostalni nastup
153Kristina GligorovićBeogradSamostalni nastup
154Vladimir VujinBeogradmaratFON - Fakultet organizacionih nauka Beograd
155Jovana VujinBeogradSamostalni nastup
156Teodora SimovićNovi PazarAtletski klub Novi Pazar
157Jovan RašićBeogradSamostalni nastup
158Željko GraovacBeogradArk Somaraton
159Stefan TovilovićBeogradAK "Crvena Zvezda"
160Nina DjurićBeogradAK "Crvena Zvezda"
161Miloš JapundžićBeogradAK "Crvena Zvezda"
162Marija IvanovićValjevoSU Varatonac
163Ivana MarkovićValjevoSU Varatonac
164Miloš MarilovićMajdanpekSamostalni nastup
165Nina MatićValjevoSamostalni nastup
166Jelena HajdinjakBeogradSamostalni nastup
167Milica NikolićBeogradSamostalni nastup
168Srdjan ŽivkovićSmederevoSamostalni nastup
169Verica DjordjrvićSmederevoA. K. Smederevo
170Mihajlo GajićPožarevacMaraton tim Požarevac
171Zarija MilanovićBeogradPanorama
172Staniša AksićBorAtletski klub Bor
173Bojan ĆirićBorAtletski klub Bor
174Bojan VukojevićObrenovacAK Hajduk Maraton Tim Kula
175Vladimir JovanovićBorAtletski klub Bor
176Staniša MilosavljevićBorAtletski klub Bor
177Bogdan TrailovićBorAtletski klub Bor
178Bojan StanojevićBorAtletski klub Bor
179Darko IlijevskiBorAtletski klub Bor
180Haris AjdarevičNovi PazarAk Novi Pazar
181Miodrag BurićBečejAk Bečej
182Biljana IsakovićBeogradNRC
183Veljko BukvićPožegaSamostalni nastup
184Agneš Giric CvetkovićNovi SadARK Fruška gora
185Nikola StojkovićNeresnicaSamostalni nastup
186Novak NovakovićKučevoSamostalni nastup
187Ivan JelićGornji MilanovacSamostalni nastup
188Nikola DjurićBeogradNike + run club Belgrade
189Nenad ŠtrbacBeogradSamostalni nastup
190Golubović RašaMajdanpekPlaninarski klub 'Starica' Majdanpek
191Milan MirkovićPožarevacSamostalni nastup
192Dejan MarkovićMajdanpekPlaninarski klub 'Starica' Majdanpek
193Arpad ŠarkeziSomborARK Somaraton
194Lazar RišarSomborARK Somaraton
195Darko ArsenijevičSmederevska PalankaPK "Železničar" Niš
196Božidar ChaushoskiPrilepARK LOTUS PRILEP
197Nenad KovačBeogradSamostalni nastup
198Jelena TurkaljBeogradSamostalni nastup
199Nevena TurkaljBeogradSamostalni nastup
200Milan MitrovićUbAK Mladost

Organizator trke: Atletski Klub “Kučevo” i organizacioni odbor “Homoljskih Motiva”

Partneri trke: Opština Kučevo, Sportski savez opštine Kučevo

Sponzori trke: “Maxi-plus” Voluja, pekara “Bugi”  Duboka, Foto “Pucko” Rabrovo, P.D “BIBO CAR” A.D. Požarevac, STR “DUKI” Ševica, str “Euroboje” Kučevo, str “Marjan Market” iz Kučajne, sr “Dan i Noć” Kučevo, kompanija Andjelković al d.o.o. Beograd, sr “Afrodita” Kučevo, kompanija Arriva Požarevac, TR “Parket-Market Keramika” – Novica Nikolić, Kučevo, Slobodana Jovća 36.

BIBO CAR – POŽAREVAC– Ovlašćeni prodavac i serviser Dacia i Renault vozila, Tel. 012 / 530 773

 

 

 

 

Kompanija Andjelković al d.o.o. Beograd, vlasnik i proizvodjač prirodno mineralne vode Duboka i brenda Deep Tel. +381(0)60/5065-877

 

 

 

 

 

Arriva Litas,  Moše Pijade bb, 12000 Požarevac Tel: +381 (0)11 30 11 966   Mob:  +381 (0)62 8800 104

 

Stalna veza (link) ka ovom članku: http://www.ekucevo.rs/?page_id=3095