Супер „Б“ рукометна лига за жене – нова победа „Вучица“ у елитном рангу

IMAG0147
Facebook

Кучевачке рукометашице постигле су и трећу победу у првенству Супер „Б“ лиге за жене. У Браничевском дербију савладане су комшинице из Пожаревца са два погодка разлике.Гошће су успевале да држе резултатску неизвесост све до 25. минута првог полувремена када су домаће повеле са 10:9 и до краја меча нису испустиле предност. У  34. минуту било је чак + 8 за кучевљанке ( 19:11) али у самој завршници било је итекако неизвесно јер је у 56. минуту било 28:27 а 40 секунди пре краја 29:28 . Ипак рукометашице Кучева су у овом мечу биле боље, убедљивије и квалитетније и заслужено победиле.

Кучево – Пожаревац 30:28 (15:11)

Кучево, Хала спортова у Кучеву, гледалаца 100, судије :Илић и Величковић (Бгд) седмерци : Кучево 5/4 Пожаревац 4/4, искључења : Кучево 12 мин Пожаревац 12 мин

Кучево : Михајловић, Ђоковић 3, Јоксић,Сујић 2, Ђорђевић 8,Гудурић 5,Ђурковић, Кнежевић, Крстовић 3, Шулејић 9, Илић, Рајић, Милетић, Стојановић, Станковић,Лукић

Пожаревац : Ристић,Милошевић 2, Гоидуабу 4 , И. Станојевић, Ј.Станојевић,А. Димитријевић, Никић 5 , Јанковић, Денић 1 , Благојевић, Максимовић 7, Вујчић, Николић 9,  О.Димитријевић

Играчица утакмице : Шулејић Бојана (Кучево)