U 4. Kolu zone Dunav : Zvižd – RSK 2:1 (0:0), Basarac-Borac 5:4

NASLOVNA

DSCF8187

Veliki derbi koji su u  okviru 4. kola zone Dunav na stadionu “Kraj Peka” odigrali Zvižd-RSK privukao je veliki broj gledalaca  tako das u nove tribune, prvi put od kada su izgrađene, bile krcate.. Domaći su, posle velike I bespoštedne borbe su  uspeli da ostvare pobedu rezultatom 2:1.Treći zonaš iz opštine Kučevo, “Basarac” iz Mišljenovca,  svoju utakmicu je odigrao u petak. Na svom terenu savladali su “Borac” iz Žabara sa 5 : 4 I sada su drugi na tabeli sa ukupno 9 bodova. RSK I Zvižd  su šesti I sedmi sa po 6 osvojenih bodova. U idućem kolu Zvižd gostuju u Vranovu  gde ga dočekuje domaći “Proleter”. “Basarac” gostuje u Ralji gde igra sa domaćim “Borcem 1932”. “RSK” dočekuje tim “Gruže”.

U okviru 3. Kola MFL “Dunav” “Polet” iz Voluje je  uspeo da kao gost savlada “Dizel “ sa 4:2, dok je “Jedinstvo” u Duboki I pored vođstva od 2-0, na kraju  remiziralo sa ekipom “Desina” 2:2. Polet je sedmi na tabeli sa 4 boda dok je Jedinstvo  jedanaesto sa 1-nim bodom. U narednom kolu  “Jedinstvo” gostuje u Miljeviću ekipi “Žika Marković-Uča”,  dok “Polet” dočekuje “Obilić” iz Živice.

UTAKMICA

DSCF8172

Zvižd –RSK 2:1 (0:0)

Kučevo, stadion „Kraj Peka“, gledalaca 400, sudija Stanisavljević ( Petrovac), strelci : Živanović u 48. minutu i Vukanović u 6.3 (Zvižd), Ranković u 75. minutu (RSK), žuti kartoni : Kolundžija, Jovanović, Jeremić, Đurović, Marković, Manojlović i Stojadinović (Zvižd), Cvetković, Radulović, Stojilović (RSK)

Zvižd : Kolundžija 8, Jovanović 7,  Terzić 7,5 Lazić 7,5, Jeremić 7,5 Đurović 7(Simić 7,5) Živanović 8,(Manojlović 7) Avramović 7,5,  Vukanović 8,   Miletić 7,5 Marković 7 ( Stojadinović 7,5)

RSK : Avramović 7,Cvetković 7 (Filić 7) Nastasović 7,5,  Milenković 7, Milosvljević 7,5 Radulović 7 (Ranković 7,5) Muljajić 7, Stojilović 7, Matić 7,5 Stevanović 7,5, Živković 7

Igrač utakmice : Živanović Dejan (Zvižd)

Utakmica koju su u okviru 4. kola zone Dunav odigrali Zvižd I RSK, opravdala je epitet “velikog derbija”. Domaći su do pobede I osvajanja   bodova došli  posle velike i bespoštedne borbe koja se vodila od prvog