„Звижд“ – РСК 0-2 (0-1)

IMG_2921

„Вукови са Пека “ су доживели четврти пораз у низу : у комшијском и општинском дербију савладао их је РСК из Раброва са 2.0(1:0). РСК је тренутно 3-ћи  на табели са 19 освојених бодова  а „Звижд“ је тренутно 10-ти  са 12 . У наредном колу  РСК дочекује  „Млади радник1940 “ из Радинца а „Звижд“ гостује „Борцу“ у Жабарима.

.

Звижд – РСК 0-2 (0-1)

Кучево, стадион  „Миодраг Мики Станојевић“ Гледалаца: 200, судија Илић (Петровац) стрелци: Вукићевић (аутогол) у 3 мин и Ранковћ у 88 мин (РСК) жути картони: Ковачевић (Звижд) Милосављњвић и Радуловић (РСК)

Звижд : Костић6 ,Жујевић 6,5 ,Терзић 6(Тихомировић 6) ,Вићентијевић 6,5, Ристановић 6,5 , Костић 6(Матић 6), Ковачевић 6 ,  Милојевић 6,5 , Миловановић 6 (Милић-) , Маринковић 6,5

РСК: Мишић 7,5, Атанацковић 7, Настасовић 7, Савић 7,В. Милосављевић 7,5, Миљковић 7( Милић 7), Пругинић 7(Костић 7), Вукојичић 7,5( Радуловић 7) , Матић7,5, Ранковић 7,5, М.Милосављевић 7

Играч утакмице : Ранковић (РСК)

Гости су повели већ у трећем минуту када се после корнера изведеног са десне стране Вукићевић није најбоље снашао и послао лопту у споствену мрежу. Домаћи пропуштају прилике у 5 мин када је Маринковић убацио лопту на петерац а Миловановић за мало био „кратак“ потом у 13-том када је Марниковић добро шутирао са ивице казненог простора па у 18.мин када је Миловановић ушао по десној страни али Мишић падом у ноге спречава изједначење. У 22 мин одлична контра раброваца али се у одсудном тренутку  М.Милосављевић ушепртљао и шанса одлази у неповрат. Најбољу прилику да удвостручи предност гостујућем тиму пропустио је Пругинић у 34. Минуту када се после контре по левој страни и убачене лопте нашао сам испред празног гола кучевљана али са неких 3-4 метра шутира преко пречке.У 39. Мин Ристановић параболом покушава са преко 25 метара, Мишић је закачио лопту која се од пречке одбија у корнер. У  наставку домаћи пропуштају прилику у 47. инуту када је лопта одбијена са саме гол – линије . Гости су након тога успели да наметну свој стил игре  и из контре наставили да опасно угрожавају Костића  (М.Милосављевић у 64. мин  и Миљковић у 77 мин.). Питање победника решио је у 88. минуту  Ранковић када је волејем са неких 15 метара искоса са леве стране  погодио доњи леви угао Костићевог гола .