РСК нерешено, Полет силан у Лучици

received_1384163992266553
Facebook

У дербију 17.кола Подунавско-шумадијске зоне РСК и Напредак из Марковца поделили су бодове у утакмици без голова. Тако је Напредак задржао водећу позицију а РСК је четврти на табели.

РСК-Напредак  0:0

Раброво, стадион „На брду“, гледалаца :300 судија:Јаковљевић (Љиг)7 стрелци:  /жути картони : Батиница, Младеновић (РСК) Аничић,Бајовић (Напредак)

РСК :Ћирић  7,Стојиловић  6,5, Терзић 6,5, Батиница  6,5, Младеновић 6,5, Миовић 6,5 МилосавлЈевић  6 (Миловановић -), Бићанин  6,5, Миладиновић 7(Станковић-),  Пенчић  6 (Станић) Лука 7

НАПРЕДАК :Рафаиловић  7, Лукић 6 (Јевтић), Милојевић  6,5,  Вранић  6,5, Аничић  6,5, Стојановић 6 (Славковић -), Ђурђевић 6, Живановић  6,5(Цветковић -), Ристић 6, Ђорђевић  6, Бајовић  6

Играч утакмице: Миладиновић (РСК)

Из првог дела дербија 17. кола Подунавско-шумадијске зоне  између РСК-а и водећег  Напретка остаће забележено да су домаћи имали веому добру прилику у 35. Минуту када је Миладиновић упутио одличан пас Луки који је ушао у казнени простор марковчана и шутирао поред гола. Четири минута касније слична ситуација, с тим што је сад Миладиновић упослио Пенчића али и његов ударац је отишао поред стативе у гол аут. У 40.минуту гости су најозбиљније запретили одличним ударцем  Лукића са тридесетак метара, али је Ћирић био присебан и  одбранио . Други део утакмице није оправдао очекивања, јер је одигран практично без прилика.

Полет је у оквиру 16.кола МФЛ „Дунав“ до ногу потукао Слогу на њеном терену у Лучици са 3:0! Двоструки сттрелац био је Стојадиновић у 61. и 79.минуту а Васић је затресао мрежу противничког голмана у 67.минуту.И пошто је водећи Млади борац  изгубио утакмицу на домаћем терну од екипе  Кумана из Кумана Полет је сада преузео лидерску позицију на табели са бодом предности у односу на другопласираног Белог орла из Брадарца.