Звижд до 7:2 против Будућности са пола снаге

345253565_951552279226694_2997363154471097971_n

Данашња утакмица између Звижда и Будућности из Везичева почела је минутом ћутања у славу и част невино настрадалим у масакру који се догодио у ОШ „Владимир  Рибникар“ на  Врачару.

Домаћи су у овој утакмици били неупоредиво бољи И квалитетнији тим па се само постављало питање којим резуилтатом ће утакмица бити завшена. Ипак су гости први били у прилици када се Раковић у 7 мин ушепртљао и са десетак метара пропустио прилику да савлада Ћулибрка.Домаћи су повели у 18 минуту погодком Савића који је једну испуцану лопту од свог голмана примио пред казненим простором гостију, повео је десетак метара и страховиртим ударцем сместио под пречку са удаљености од око 15 метара од врата Дичића. Други погодак за домаће постиже Матовић у 24. минуту након продора његових саиграча по десној страин и убачене лопте пред врата Дичића, голман Будућности је кратко одбија до Матовића који је смешта у мрежу. Матовић постиже и трећи погодак ударцем са десетак метара а Раковић у 42 минуту смањује на 3:1 после једне акције која ама баш ништа није обећавала – лопта је некако дошла до њега на петнаестак метара од врата Ћулибрка, штопери Звижда су остали укопани у месту а он је слабашно шутирао, међутим лопта је поред скамењеног Ћулибрка погодила леву стативу И одбила се у мрежу. У наставку утакмице све је било мирно до 60 минута када је троструки стрелац Савић постигао свој други погодак на данашњој утакмици да би десетак минута касније Бужиган стартовао на једну повратну лопту негде око висине казненог простора домаћих и сместио је у мрежу.То као да је разљутило домаће фудбалере који су до краја меча подигли ниво и постигли још три погодка(а пропустили бар још дупло више шанси): Алентијев у 73, минуту смиреним ударцем са десетак метара послао лопту у мрежу, исти играч је у 82. мин након контре поново био стрелац да би последњи погодак постигао Савић у 90 минуту са коначних 7:2.

Звижд-Будућност 7:2 (3:1)
Кучево, игралиште а вештачком подлогом,гледалаца:100, судија:Ћирковић (Мало Црнић) 7, СТРЕЛЦИ : Савић у 18,60, И 90 мин, Матовић у 24, 34 И Алентијев у 73 И 82(Звижд) Раковић у 42 мин Бужиган у 70 (Будућност) жути картони : Бужиган (Будућност

Звижд Ћулибрк 7Алексић 7,5, Златковић 7,5 МилосавлЈевић 7, Митић 7,Варагић 7 Савић 8 Јовановски 7 Алентијев 7,5,Пауновић7 (Зејкић-)Матовић7,5 (Миленковић 7)
Будућност : Дичић 5,5(Радосављевић 5,5 )Булатовић6, Бужиган 7 Радојковић5,5 Добрић 6 Арсенијевић 5,5 Петровић6, Раковић 6,5 Ђорђевић 6 Лазић 5,5 Младеновић 5,5

играч утакмице:Савић(Звижд)