Звижд савладао Шапине са 2:0

20220917_172502
Facebook

Звижд је остварио и пету узастопну овојесењу победу. У дуелу бивших српсколигаша, савладао је екипу Шапина са 2:0 погодцима Златковића са десетак метара у 11 минуту и Станојевића који је шутем са 8 метара искоса са леве стране савладао голмана гостију. Што резултат није био бар троструко већи,  „кривац“  је управо голман гостију Јовковић који је у бар четири дуела „један на један“ са играчима Звижда успео да остане несавладан. Када се додају шансе из 48 , 57 и 68 минута када су нападачи Звижда са неколико метара шутирали поред стативе или преко пречке, онда је јасно да гости итекако могу бити задовољни резултатом.

Звижд-Шапине 2-0  (2-0)
Кучево, стадион Миодраг Мики Станојеић гледалаца:50, судија Ранђеловић (Пожаревац) 7, стрелци :  Златковић у 11 мин Станојевић у 35 мин(Звижд) жути картони : Манојловић (Звижд) Живковић, Стојановић(Шапине)

Звижд : Ћулибрк 7 Савић 7,5 Терзић 7 Манојловић 7,МилосавлЈевић 7 , Митић  7 Мирковић 7,5(Д.Јовић -) Јовановски 7Алентијев 7,5 (А.Јовић-),  Станојевић 7(Пауновић -),Златковић 7(Јанков-)

Шапине: Јовковић 7,5, Секулић 6,5, Стојићевић 6(Живановић-), Петковић 6,5, Славковић 6,5(Панчић-) Живковић 6, Стојићевић 6, Огњановић 6, Ивковић 6,5, Стојановић 6, Величковић 6 (Живановић-)
Играч утакмице:Јовковић (Шапине)