Звижд савладао Рудар са 4:0

IMG-20220903-WA0027 (1)

„Вукови са Пека“ остварили су трећу узастопну победу са четири постигнута погодка у мрежи противника. Савладан је „Рудар“ из Крепољина са 4:0 а што није било бар дупло више највећи је „кривац“ гостујући вратар Станисављевић који је у више наврата успео да остане несавладан у ситуацијама „један на један“ са нападачима домаћих. Доминација Звижда почела је од првог звиждука судије Николића и трајала је до самог краја  утакмице. Гости нису упутили ни један ударац на гол домаћих а кучевачки фудбалери су извели  укупно 16 корнера! Стиче се утисак да су  играчи Звижда  играли таман толико колико им је било потребно да остваре убедљиву победу а да су могли и доста више. Први погодак постигли су у 22. минуту – капитен Терзић је силовито продро по левој страни, убацио пред врата гостију, ту се најабоље снашао млађани Станојевић и полумаказицама убацио лопту у мрежу . Играо се 39. минут када је Алентијев одличним ударцем под пречку повисио на 2:0.  Други део утакмице остаће упамћен по евро головима Савића – оним у 53. мин када је са неких 25 метара сместио лопту под пречку и оним из 84. минута, можда још и лепшим када је са неких 23 метара погодио саме рашље.

Звижд -Рудар 4:0 (2:0)

Звижд : Ћулибрк-,  Савић 8, Терзић 7,5, Манојловић 7, Милосављевић 7, А. Јовић 7 (Маркићевић 7) Златковић 7,5(Јанковић 7), Јовановски 7,Алентијев 7,5, Милић 7, Станојевић 7(Д.Јовић- )

Рудар : Станисављевић 7, Милетић 5,5, Рајић 5,5, Милојковић 6, Мирковић 6, М.Рајић 5,5, Стојковић 5,5, Перић 5,5, М.Стојковић 5,5(М.Мирковић -), Пантелић 6, Дудић 6

играч утакмице :Савић (Звижд)