РСК савладао Сушицу са 4:2

253897892_207774088154239_8486234461306909051_n

РСК је победом над Сушицом стекао изгледне шансе у борби за опстанак у српсколигашкој конкуренцији. Показали су завидну ефикасност и велику борбеност и упорност. Гости су успевали два пута да изједначе али РСК је увек успевао да се издигне и на крају сасвим заслужено победи са 4-2. Први погодак постигли су у 6 минуту предивним погодком Луке из слободног ударцаса ивице казненог простора.Изједначујући гол крагујевчани постижу пет минута касније :  након што су на једну убачену лопту у казнени простор  кренули голман Лучић  и штопери, један од њих, Батиница је кратко избацује до Цветковића који шутира са 16 метара и постиже гол. РСК поново води у 66. минуту: Бићанин дугим пасом  упослио Луку који се прво мајсторски ослобађа двојице чувара, потом улази у шеснаестерац Сушице, и „лажњаком“ шаље Пешића у једну а лопту у другу страну мреже.  Крагујевчани изједначују у 81. минуту након  корнера са леве стране , најприсебнији је био Барош  и лопту послао у мрежу раброваца..РСК је повео са 3-2 у 87.минуту, након што је Илић одлично прошао по десној страни и центрирао на другу стативу где је био усамљени Момић који ударцем главом сместио лопту иза Пешићевих леђа мрежу. Четврти гол РСК постиже у 90. минуту након корнера са десне стране најбоље се снашао Милановић и лопту из гужве послао у гол крагујевчана.

РСК – Сушица 4:2 (1:1)

Раброво, стадион : „На брду“, гледалаца : 150, судија : Марко Михаиловић (Аранђеловац)7,5 , стрелци : Лука у 8. и 66. мин, Момић у 87 мин, Милановић у 90. мин(РСК)Цветковић у 11. Барош у 81. мин (Сушица) жути картони :Батиница, Матовић, Милановић(РСК) Јововић, Обрадовић(Сушица), црвени картони :Кукић у 74 мин и тренер Божовић у 90+2 (Сушица)

Лучић 7 , Ковачевић 6,5 ,Батиница 6,5, Милосављевић 6,5 ,Марковић 6,5(Момић 7,5), Габоров 6,5(Илић 7,5),  Матовић 7(Ђорђевић 7) , Матић 7,5 , Крмар 7, Крстић 7,5(Милановић 8), Лука 8,5(Бићанин 7) ,

Пешић 6 ,Кукић 5,5 ,Барош 7, Јововић 6, Обрадовић 6,5(Цвијовић -),  Вулић 6,5 ,Кртинић 7 (Арсенијевић-) , Радосављевић 6,5, Недовић 7 ,Тодоровић 6(Радојичић-) Цветковић 7