Хет-трик Колеског за убедљиву победу Звижда

250231616_312726783641336_6140659059449687569_n

„Вукови са Пека“ су са „пола гаса“ убедљиво савладали екипу из Лучице са 4:0. Утакмица ће остати запамћена по хет трику младог Луке Колеског који се чак три пута уписао у листу стрелаца. Први пут у 7. минуту када је вешто искористио једну повратну лопту од Станића, други пут у 34. минуту када је висперно реаговао на додавање Грекуа и маниром искусног стрелца спровео лопту у мрежу и трећи пут, волеј ударцем у 69 . минуту. У међувремену је Симић, на себи свосјтвен начин, у 65. минуту био најбољи у скоку након корнера са леве стране и главом постигао погодак у 65. минуту. У сенци данас блиставог  Колеског, остаће забележено да је у екипи гостију под бројем 10 као капитен, наступио и Дејан Николић играч на самом прагу седме деценије живота(рођен у јулу 1962!).

Звижд-Слога (Лучица) 4:0 (2:0)

Кучево, Стадион: „Миодраг Мики Станојевић“, гледалаца : 50 судија : Пешић (Петровац) 7, стрелци :Колески Лука 7 34 69, Симић у 65 (Звижд)

Миљковић 7,Јовановић 7 Терзић 7 Смиљанић, Симић 7,5Манојловић 7 Станић 7Мирковић 7 Колески 8 Греку 7 Јовић 7

РадисавлЈевић 5,5 Васић 5,5 Јанковић 6 Н.Николић 5,5 Алексић 6 Милошевић 5,5Радојевић 5,5 Д.Николић 5,5 Радивојевић 6 Стојановић 5,5