Припремна утакмица : РАД (омладинци) -РСК 1 :4

IMG-20210721-WA0009

На главном терену стадиона Миодраг Мики Станојевић у Кучеву, одиграна је припремна утакмица између омладинаца Рад-а ( који су овде на припремама) и новог/старог српсколигаша РСК-а из Раброва. Сениори раброваца су , посебно бољом игром у наставку, остварили убедљиву победу. Повели су „грађевинари“ у 2. минуту преко  Поповића који се након грешке одбране РСК-а  докопао  лопте и са 2 метра погодио мрежу. Рабровци до изједначења долазе у  у 46. минуту из казненог ударца. Судија Димитријевић  је најтежу казну досудио након што је Предраг Лука у соло акцији ушао у казнени простор београђана и тамо био срушем. Сигуран са беле тачке био је Ђорђевић. Исти играч је у  57. минуту асистирао Матовићу након чега је овај са 5 метара сместио лопту у мрежу голмана Рад-а за вођство раброваца од  2-1 . У 73. минуту Димитријевић је други пут показао на белу тачку у корист РСК-а а сигуран егзекутор био је Лука. Коначни резултат постиже Лука у 80. минуту – Матовић га је дугом лоптом одлично упослио  на ивици казненог простора београђана, овај  је начинио пар корака а онда лоб ударцем постигао четврти гол за српсколигаша из Раброва.

РАД (омладинци) – РСК 1-4 (1-0)

Кучево, стадион Миодраг Мики Станојевић, гледалаца :_ 200,  судија : Анђелковић (Кучево), стрелци : Поповић у 2 мин (РАД) Ђорђевић(ку) у 46 м, Матовић у 57 м, Лука (ку) у 73. мин и 80 мин

РАД : Мартиновић, Звиздић, Обретковић, Савић,Хита, Стевановић, Радловачки, Стојановић, Поповић,Попесковић, Милић

Играли су још: Наранчић, Петронијевић, Рупар, Ванић, Пецарски, Ранђеловић, Петровић,Ђајић, М.Милић,Димитријевић, Миленковић,Тамер, Ненадовић, Радовановић

РСК : Ћулибрк, Крмар, Живановић, Бићанин, Батиница, Милосављевић, Лукић, Пујкиловић, Милановић, Матић,Николичић

Играли су још : Обрадовић, Ковачевић, Ракићевић, Петковић, Ристић, Габоров,Николић, Црнадак, Лука, Матовић, Ђорђевић