Звижд поражен у Великој Плани

DSC08378

„Вукови са Пека“ се нису прославили у дуелу са старим спортским противником, екипом Мораве. Поражени су са 0:2 у најслабијој партији коју су пружили овог пролећа. Још једном се потврдило оно старо правило : ако не даш гол, онда га примиш. Уместо да после првих 5 минута воде са 2:0 и реше питање победника, наши играчи промашују два зицера… домћи су након тога имали стативу, али како је време одмицало и више од игре и на крају заслужено победили. Није помогло, нити се осетило у игри ни то што смо последњих 30 минута играли са играчем више ( судија је  у 60 минуту искључио једног домаћег фудбалера због другог жутог картона).Први погодак примили смо директно из корнера у 67. минуту а други у 90. минуту након контре. Звижд је наступио у саставу :

Рајић , Јовановић (Смиљанић), Терзић , Манојловић , Симић , Ивић,  Стојадиновић, Јовановски (Мирковић),  Матовић ),  Живановић, Милосављевић (Колески)