ОШ „Угрин Бранковић“ победник Општинског такмичења у малом фудбалу

Facebook

У Спортској хали у Кучеву одржано је Општинско првенство за ученике основних школа у малом фудбалу. Такмичили су се и девојчице и дечаци. На мушком делу турнира,  у полуфиналном делу такмичења, екипа  ОШ „Угрин Бранковић“ Кучево  убедљиво је савладала тим  ОШ „Вељко Дугошевић“ из Турије док је други меч између ОШ „Слободан Јовић“ из Волује и ОШ „Милутин Миланковић“ из Раброва био  много занимљивији . У регуларном делу било је нерешено, 2:2 а у финале су се пласирали дечаци из Волује након бољег извођења пенала – 7:6. У финалној утакмици, после велике и до краја  неизвесне борбе, кучевачки основци су славили са 3:2 и тако се пласирали на Окружно такмичење..

Такмичење је одржано и у женској конкуренцији, у којој су, у финалној утакмици,  девојке ОШ „Угрин Бранковић“ савладале своје вршњакиње из ОШ „Милутин Миланковић“ са 2:1.

Спортски савез општине Кучево је одлучио да победницима турнира купи  по гарнитуру дресова у којима  ће представљати нашу општину на Окружним такмичењима .