RSK i Vojvodina (omladinci) odigrali pripremnu utakmicu

Share on facebook
Facebook 0

Srpskoligaš iz Rabrova i omladinci superligaša iz Novog Sada odigrali su danas ( meč je počeo tačno u podne) prijateljski meč.

FK „Vojvodina“ (omladinci) – FK „RSK“ Rabrovo   4:1 (1:0)

Kučevo, igralište sa veštačkom podlogom, gledalaca 50, sudija Jović ( Rabrovo), strelci : Nijemćević u 20 i 67 mn, Pantić u 79 min i Radulović u 82 min (Vojvodina) Milanović u 58 (RSK)

FK „Vojvodina“ : Dražić,  Đurković,  Jelenković,  Ve. Bogdanović ,

Kljajić,  Matković,  Đurić, Martinkević, V.Bogdanović, Novevski, Nijemćević

Igrali još: Luković, Obradović, Batos, Nedeljković, Pirgić, Kokanović, Radmilović, Šavija, Pantić, Rajak

FK „RSK“ Rabrovo : Blagojević, Petković, Nastasović, Bićanin, Kurandić,

Batinica, Simić, Rakićević ,Milovanović, Miljković, Milojković

Igrali još: Milosavljević, Cvetković, Muljajić, Radulović, Matić, Rakić, Kostić, Milanović

Omladinci superligaša iz Novog Sada poveli su u 20. minutu pogodkom

Nijemćevića koji se najbolje snašao nakon što je Blagojević odbranio udarac sa 19 metara a lopta se kratko odbila u srce kaznenog prostora. Izjednačio je  u 58 min – Milanović nakon kardinalne greške odbrane  novosađana. U  67 min novo vođstvo „Vojvodine“ – Nijemćević je na skoro istovetan način kao i u 20. minutu bio najprosebniji u šesnaestercu srpskoligaša i manirom daleko iskusnijeg igrača  popstigao svoj drugi gol u meču. Najlepši pogodak viđen je u  79 min – nakon odlično izvedene akcije skoro celog napadačkog reda novosađana Pantić  postiže pogodak sa nekih 11 metara. Četvrti pogodak omladinaca vojvodine za konačnih 4:1 postiže   Radmilović udarcem sa 15 metara u 82 minutu