РСК и Војводина (омладинци) одиграли припремну утакмицу

IMG-20200213-WA0127

Српсколигаш из Раброва и омладинци суперлигаша из Новог Сада одиграли су данас ( меч је почео тачно у подне) пријатељски меч.

ФК „Војводина“ (омладинци) – ФК „РСК“ Раброво   4:1 (1:0)

Кучево, игралиште са вештачком подлогом, гледалаца 50, судија Јовић ( Раброво), стрелци : Нијемћевић у 20 и 67 мн, Пантић у 79 мин и Радуловић у 82 мин (Војводина) Милановић у 58 (РСК)

ФК „Војводина“ : Дражић,  Ђурковић,  Јеленковић,  Ве. Богдановић ,

Кљајић,  Матковић,  Ђурић, Мартинкевић, В.Богдановић, Новевски, Нијемћевић

Играли још: Луковић, Обрадовић, Батос, Недељковић, Пиргић, Кокановић, Радмиловић, Шавија, Пантић, Рајак

ФК „РСК“ Раброво : Благојевић, Петковић, Настасовић, Бићанин, Курандић,

Батиница, Симић, Ракићевић ,Миловановић, Миљковић, Милојковић

Играли још: Милосављевић, Цветковић, Муљајић, Радуловић, Матић, Ракић, Костић, Милановић

Омладинци суперлигаша из Новог Сада повели су у 20. минуту погодком

Нијемћевића који се најбоље снашао након што је Благојевић одбранио ударац са 19 метара а лопта се кратко одбила у срце казненог простора. Изједначио је  у 58 мин – Милановић након кардиналне грешке одбране  новосађана. У  67 мин ново вођство „Војводине“ – Нијемћевић је на скоро истоветан начин као и у 20. минуту био најпросебнији у шеснаестерцу српсколигаша и маниром далеко искуснијег играча  попстигао свој други гол у мечу. Најлепши погодак виђен је у  79 мин – након одлично изведене акције скоро целог нападачког реда новосађана Пантић  постиже погодак са неких 11 метара. Четврти погодак омладинаца војводине за коначних 4:1 постиже   Радмиловић ударцем са 15 метара у 82 минуту