Проглашени најбољи Новогодишњег ликовног конкурса

80646444_2551257611863361_8399034707420905472_n
Facebook

Центар за културу већ дуги низ година одржава једну изузетну лепу традицију – организује Новогодишњи ликовни конкурс за предшколце и ученике основних школа. Најбољи на овогодишњем проглашени су на изложби у Завичајној галерији која је одржана  у четвртак 26. децембра. Како је то навела директорка Центра Јасмина Благојевић награде су по категоријама освојили :

Предшколци :

Прво место – Предшколска група ОШ „Слободан Јовић“ Волуја

Друго место – Сташа Бојовић, ОШ „Вељко Дугошевић“ Турија

Треће место – Предшколска група ОШ „Слободан Јовић“ Волуја

Млађи разреди:

Прво место – Магдалена Јовић, II-1 разред, ОШ „Угрин Бранковић“ Кучево и Милица Богић, IV разред, ОШ „Милутин Миланковић“ Раброво

Друго место – Теодора Јовановић, IV разред, ОШ „Угрин Бранковић“ Кучево и Мина Анђелковић, IV разред, ОШ „Угрин Бранковић“ Кучево

Треће место – Лидија Станковић, ОШ „Слободан Јовић“ Волуја и Милица Траиловић, III разред, ОШ „Вељко Дугошевић“ Турија

Старији разреди:

Прво место – Тамара Макуљевић, VIII-3 разред, ОШ „Угрин Бранковић“ Нересница и Тијана Шојановић, VIII-3 разред, ОШ „Угрин Бранковић“ Кучево

Друго место – Катарина Милићевић, VIII разред, ОШ „Милутин Миланковић“ Раброво и Анастасија Миладиновић, V разред, ОШ „Слободан Јовић“ Волуја

Треће место – Тијан Макуљевић, VII разред, ОШ „Угрин Бранковић“ Буковска и Вања Митровић, VI разред, ОШ „Вељко Дугошевић“ Турија

Комисија је такође, као успешне издвојила и дипломама похвалила радове следећих ауторе:

I разред ОШ „Вељко Дугошевић“ Турија

I-IV разред ОШ „Милутин Миланковић“ Мустапић

Два рада ученика IV разреда ОШ „Угрин Бранковић“ Кучево

Ликовна секција I-IV разреда ОШ „Угрин Бранковић“ Кучево

II-IV разред ОШ „Слободан Јовић“ Волуја

IV разред ОШ „Слободан Јовић“ Волуја

II-3 разред ОШ „Угрин Бранковић“ Нересница

Ксенија Коцић и Андријана Ристић, ОШ „Угрин Бранковић“ Кучево

Наташа Никић, II-1 разред, ОШ „Угрин Бранковић“ Кучево

Матија Рајић, VII-2 разред, ОШ „Слободан Јовић“ Дубока

Ксенија Јенић, VIII разред, ОШ „Милутин Миланковић“ Раброво

Теодора Орбуљевић, IV разред, ОШ „Угрин Бранковић“ Кучево

Анђела Адамовић, II разред, ОШ „Угрин Бранковић“ Кучево

Марија Станојевић, ОШ „Слободан Јовић“ Дубока

Сара Љубичић, IV разред, ОШ „Милутин Миланковић“ Раброво

Павле Лукић, VI разред, ОШ „Милутин Миланковић“ Раброво

Јована Рејкић, VI разред, ОШ „Вељко Дугошевић“ Турија

 5,161 total views,  2 views today