Рукометашице поражене у дуелу са ОРК Београдом 28-29

79117099_434848083867098_133812708289019904_n

Наше играчице су добро ушле у меч и после испитивања снага на почетку утакмице у два наврата повеле са + 4 ( 7:3 и 8:4 у 11 минуту) али тада следи стравична серија гошћи које од 12 до 20 минута праве скор од 8:0 (!) , преузимају вођство и први део добијају са 15:12. У наставку, кучевачке рукометашице три пута успевају да дођу до нерешеног резултата ( последњи пут у 43. минуту када је било 19 :19) али то је било све. Београђанке су успеле да искористе велику неефикасност домаћих, које су се прописно испромашивале у одличним приликама, и из града на Пеку отпутују са оба бода.

Супер Б рукометна лига за жене

Кучево – ОРК Београд 28-29 (12-15)

Кучево, Хала спортова у Кучеву, гледалаца : 50, судије : Горан и Бојан Тепавчевић (Чачак), седмерци : Кучево 4/4, ОРК Београд 3/2, искључења : Кучево8 мин, ОРК Београд 10 мин

Кучево : Армуш, Костић, Михаиловић 2, Др.Петковић 5, Да.Петковић 4, Секулић, Стајић 2, Шулејић 3, Жигић 12, Рајић, Јелисијевић,

ОРК Београд : А.Крћа, Марковић 5, Милановић, Стеванић,Радуловић 3, Никић 4, И. Крћа 12, Шарац, Лукић 5, Најкић, Николић, Васиљевић, Ђоровић

Играчица утакмице : Јелена Лукић (ОРК Београд)